Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:50:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 10:05:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Feb 2018 12:57:20
Príspevky: 20
Bydlisko: Trnava
- podla coho ste sa rozhodovali, aku branu bude najlepsie dat? nemyslim teraz z toho hladiska, ze co sa vam pacilo vizualne, ale tak, aby to bolo aj prakticke, funkcne a tak dalej.
- na co sa zamerat? podla coho vyberat?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Feb 2023 12:49:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Aspoň niečo približne si si už pozerala? Aby sme teda vedeli, že z čoho vychádzať. Ak máš na mysli to, že či posuvnú, otváraciu a tak ďalej, tak to záleží napríklad aj od toho, koľko máš miesta a aj koľko máš na bránu vyčlenených financií. To je ťažko takto povedať, že daj si takú alebo onakú, keď si viacej k tomu nenapísala.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Mar 2023 8:02:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
My sme dávali robiť plot, ale firma, čo nám to realizovala robí aj brány. Rozhodli sme sa ísť do hliníku hlavne z dôvodu starostlivosti a údržby potom v budúcnosti. Keď som vyrastal, tak to bolo dosť časté, že sa plot kartáčoval a natieral a ono to aj tak nevydržalo dlho pekné na oko, takže tomuto sme sa chceli vyhnúť. Za seba ti môžem odporučiť pozerať sa po hliníkových bránach. Ale vôbec neviem, akú máš predstavu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 10:00:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Feb 2018 12:57:20
Príspevky: 20
Bydlisko: Trnava
- no takto, ja som uvazovala nad posuvnou, len neviem, ci by bol na nu dostatok miesta. resp neviem, ci by to neprekazalo potom branicke, ze by to blokovalo vstup, keby sa brana otvorila.
- pozerala som si, ale akoze nie firmy, skor len tak nejake fotky a obrazky, ze co by sa mi pacilo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 11:05:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
si myslim, ze to si cca vies aj sama odmerat, ci by to zasahovalo alebo nie. a druha vec, ci by to moc prekazalo. vsak zase tu branu by si nemala otvorenu stale predpokladam, tak by sa s tym dalo fungovat. ale tak teda je to problem, tak potom otvaraciu, ci na tu nemas tiez dostatok miesta?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 8:47:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
To by sa dalo tiez riesit tym, ze by sa mohla dat otvaracia, ale tak taka, co sa tie kridla brany potom este zlozia na polovicu. Neviem, ako sa to presne vola. Videl som to v jednej firme, ked sme boli cosi vybavovat, tam to mali tiez takto spravene.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 8:14:18 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
tiez by sme chceli tento rok dat spravit branu a hadam aj plot by sa mohol podarit. my budeme len tie plotove dielce potrebovat, stlpiky chceme nechat povodne a len ich opravit, aby vyzerali. mame aspon vyhodu, ze vieme, kde budeme objednavat. davali sme si robit zabradlie v Elmare, vtedy nebolo aj na tento zvysok dost financii. tak by sme rovnake chceli dat spravit aj to ostatne, ked bude na to cas.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt