Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:20:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 12. Máj 2017 11:18:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
Najde sa tu snad aj zopar zien, ktore by mi vedeli poradit ohladom sedacich suprav. Doteraz a vlasne este stale mame v obyvacke malu latkovu sedacku, ktora uz je riadne znicena a hlavne mi vadi to, ze je mala. Pride k nam navsteva a my ju pomaly nemame kde usadit - je to dost trapny pocit. Bola by som rada, keby date nejake tipy, kde maju velke, pekne a cenovo prijatelne sedacie supravy. Vdaka:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2017 16:47:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Alenka nemusíš sa báť, nájdu sa tu aj ženy. Som tu ja a verím tomu, že aj mnohé iné ti napíšu:-):-) Z tvojho príspevku som vycítila, že hľadáš teda iba veľkú sedačku a s látkovým poťahom? Alebo by si prijala aj nejaký iní materiál? Do nášho domčeku, ktorý si teraz tak trošku rekonštruujeme sme pred asi tromi mesiacmi kupovali nový gauč a tiež dosť veľký ale my sme kožu len chceli. Z kade inak pochádzaš? Aby som ti nenapísala predajňu, ktorá bude 200km od teba. Tam by si asi nešla


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2017 18:36:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
Skúste sconto. Tm majú pekný výber za dobré ceny a sconto je skoro všade


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2017 10:53:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Branislav no z tade som mala jeden gauč pred viacerými rokmi a veru moc vydarený nebol. Možno sme my nemali šťastie a kúpili sme nejaký nepodarený kus ale po asi pol roku začal ten gauč vŕzgať a to nehovorím o nekvalitných nožičkách. Moja skúsenosť s touto predajňou nie je najlepšia, preto by som ju Alenke ani neporadila


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2017 8:42:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@SvetlanaN som rada, ze si mi napisala aj ked ja odpisujem trochu neskor, ale mala som toho vela a nestihala som sem ist kuknut. Co sa tyka tej velkosti, tak je pravda, ze by som skor prijala vacsiu aby sme sa tam vsetci zmestili. Doteraz sme mali malu a nebolo to dobre. Pre potah som neni este sto percentne rozhodnuta. Uvidim, ktora sa mi zapaci. Nevylucujem ani volbu kozenej sedacky. Kolko vas vysla, neplatili ste prilis vela za nu? Byvam blizko Bratislavy - v jednej dedinke


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2017 11:26:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Alenka v pohodičke, mne je v podstate jedno kedy mi odpíšeš. Ty potrebuješ vedieť nejaké informácie a rady a nie ja. Ja som len tá, ktorá ti chce poradiť:-) Je lepšie keď hneď kúpiš väčšiu, aj my máme dosť veľkú a je to výhoda. Aspoň nemusím prikladať stoličky keď k nám príde návšteva. Na túto sa zmestíme všetci. My sme za ňu platili okolo 2 000€. Presnú sumu si takto z hlavy už nepamätám. Tak čo nezájdeš do Bratislavy? Veď tam je veľa predajní so sedačkami


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 25. Máj 2017 8:49:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Alenca poradila by som ti, aby si sa išla priamo do nejakých predajní popozerať. Tak si najlepšie nájdeš sedačku, ktorá ti bude vyhovovať, či už veľkosťou, materiálom a hlavne odskúšaš aj pohodlnosť. Tu ti jedine môžme poradiť firmy, do ktorých sa oplatí ísť. Ale iné nič...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 25. Máj 2017 12:58:06 
okoloidúci

Registrovaný: Štv 25. Máj 2017 12:54:25
Príspevky: 4
Hlavne nekupovať nejaké najlacnejšie z Poľska... My máme sedačku z Drevona.sk, odporúčam pozrieť, majú krásne kvalitné sedačky ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 26. Máj 2017 6:51:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
@Klaraa s tymi polskymi sedackami s tebou suhlasim ale z drevony sa mne osobne moc sedacky nepacia. Boli sme tam pozriet, ked sme vyberali do nasho bytu ale ziadna mi tam nepadla do oka. Mozno som moc narocna. No je to na Alenke, ved nech tam ide kuknut a uvidi, ci si tam nejaku najde


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 29. Máj 2017 8:49:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@SvetlanaN ved ano, to mas pravdu. Vsetko zalezi odo mna. Len fakt teraz je toho akosi vela a ja ani neviem, kde mi hlava stoji :/ :/ A do toho este tato sedacka. Uz to snad ale bude cim dalej tym lepsie. Ved aj chcem ale najprv som sa chcela poradit, do ktorych sa oplati, aby som zase nezabila milion casu ze pojdem do kazdej. To sa mne zase nechce a ani tolko casu nemam
@Klemarisa to by mi uplne stacilo, keby ste mi poradili firmy, do ktorych sa oplati ist. To jedine by som od vas chcela pocut:-)
@Susilla a Klaraa no mozno tam zavitam a uvidim, ci sa mi tam nejaka zalubi alebo nie


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt