Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:55:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 29. Jún 2017 14:59:54 
okoloidúci

Registrovaný: Štv 29. Jún 2017 14:50:57
Príspevky: 1
Dobrý deň, hľadám nejaký tip kde kúpiť kvalitnú kuchyňu za primeraný peniaz v rustikálnom štýle. Ako materiál by mi najviac vyhovoval masív dub. Nechcem nič extra veľké - len takú priemernú útulnú šik kuchyňu. Vopred ďakujem za tipy. M


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 29. Jún 2017 15:29:02 
okoloidúci

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 12:18:57
Príspevky: 5
My sme si pred časom kúpili do domčeka bielu linku aj stôl kolekcie toscane z nábytku aldo. Ide o kombináciu masívu dub a lisované drevo. Na pohľad úchvatné a na dotyk ozaj pevné a vyzerá veľmi kvalitne. Skúste si prezrieť ich ponuku možno aspoň nápad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 07. Máj 2018 12:56:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
pekný slnečný deň prajem všetkým ;) ...už pomaly začíname zariaďovať dom a preto ma napadlo, že sa tu poinformujem, kde ste si kupovali kuchynskú linku?...uprednostňujete skôr výrobu na mieru alebo už hotovú kúpenú v nejakom väčšom obchode?...ak obchod, tak aký?...ak na mieru, tak u koho?...za odpovede vopred ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 09. Máj 2018 18:07:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 18
carol píše:
pekný slnečný deň prajem všetkým ;) ...už pomaly začíname zariaďovať dom a preto ma napadlo, že sa tu poinformujem, kde ste si kupovali kuchynskú linku?...uprednostňujete skôr výrobu na mieru alebo už hotovú kúpenú v nejakom väčšom obchode?...ak obchod, tak aký?...ak na mieru, tak u koho?...za odpovede vopred ďakujem ;)


Vies, sto ludi - sto chuti. Niektori ti napisu na mieru, niektori dopredu potrebuju vidiet, ako ich kuchynska linka bude vyzerat a preto vyberaju v obchode. Je tazke takto radit, ked ani nevieme, aky mas styl, ci chces u-ckovu alebo l-kovu kuchynu. Skus popisat tvoju predstavu alebo nam pridat nejaku fotku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 10. Máj 2018 7:57:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
romilla ahoj...som rád, že si mi napísala...viem, že to tak je ale aj napriek tomu som sa rozhodol napísať a zistiť od ľudí s čím majú dobré skúsenosti a s čím zase opačne nemajú a tak...nejde ani o moju predstavu ale predstavu mojej ženy..ona má posťahované nejaké fotky, tak jej poviem nech mi ich pošle a pridám ti ich sem, dobre?..no čo mi zatiaľ hovorila, tak sa jej páči jedna účková a jedna taká s ostrovčekom...ty máš akú?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 11. Máj 2018 13:19:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@carol s ostrovčekom máme aj my kuchyňu. Mne sa vždy také kuchyne páčili a konečne som si aj svoju vlastnú mohla vybrať. Vy ste postavili dom v Trnave? To vás aj vcelku dosť vyšiel, čo??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Sob 12. Máj 2018 12:18:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
budeš k tomu smerovať spotrebiče? Alebo zvolíš klasiku? Ukážeš potom fotky? Hlavne ma zaujima digestor. Niečo s takomto štyle chceme na chalupu a neviem k tomu nájst ten správny kusok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 14. Máj 2018 10:40:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 29. Mar 2018 12:28:22
Príspevky: 20
MARTULA VACSINOU UZ TERAZ, KED SA KUPUJE KUCHYNSKA LINKA TAK SA SMERUJU HNED AJ SPOTREBICE, KEDZE VACSINA SI DAVA VSTAVANE A TIE SA JEDNODUCHO MUSIA ZLADIT ABY TO DOBRE VYZERALO. A NEPRIDALA SI FOTKU, TAKZE NEVIEME AKU CHCES NA CHALUPU. SKUS JU ESTE RAZ PRIDAT!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 14. Máj 2018 11:11:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
vlocka: a nerobilo by ti problém, keby si mi sem pridala fotku?...pomohla by si mi tým veľmi ;-) ...a ešte by som chcel vedieť, kde si si ju kupovala, či dávala si si ju vyrábať na mieru?...a koľko ťa stála?..prepáč za toľké otázky ale toto ma najviac zaujíma..áno tam budeme mať dom a dosť nám vyšiel ale nebanujeme!...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 15. Máj 2018 13:29:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 18
carol píše:
romilla ahoj...som rád, že si mi napísala...viem, že to tak je ale aj napriek tomu som sa rozhodol napísať a zistiť od ľudí s čím majú dobré skúsenosti a s čím zase opačne nemajú a tak...nejde ani o moju predstavu ale predstavu mojej ženy..ona má posťahované nejaké fotky, tak jej poviem nech mi ich pošle a pridám ti ich sem, dobre?..no čo mi zatiaľ hovorila, tak sa jej páči jedna účková a jedna taká s ostrovčekom...ty máš akú?


Super a povedz jej, nech ti ich co najskor posle - som zvedava:) My mame taku jednoduchsiu ale za to nam sa velmi paci. Chces, pridam ti fotku??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt