Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:37:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nabytok do domu/bytu, poradte!
PoslaťNapísal: Pon 14. Sep 2020 11:12:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Ahojte :) Viem, ze to zavcesu riesim ale radsej skor ako sa potom nahanat, to je moja teoria :D Rada by som si nechala poradit, aky nabytok mate v domoch? Momentalne byvame v byte a staviame si domcek. Do bytu si nechcem brat nic z bytu, chcem vsetko nove. A preto by som bola rada, keby ste mi napriklad poradili dobre predajne na sedacku, postel, konferencny stolik, atd.

Za vsetky rady vopred dakujem :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Sep 2020 9:30:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
Ani sa ti nečudujem, bola by si blbá, keby si si niečo brala. Keď si už nekúpiš hneď na začiatku, tak potom už vôbec nie! A chcela by si nejaký moderný nábytok alebo frčíš skôr na vintage alebo nebodaj na nejakom inom štýle?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 17. Sep 2020 12:27:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
My s manzelom sme skor do takeho moderneho stylu a chcela by som aj dom aby bol zariadeny moderne. Nie je skaredy ten vintage ale k nam sa to moc nehodi :/ Preto by som brala aj sedacku nejaku modernejsiu a aj ostatni nabytok. Ty mas ako zariadeny dom?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Sep 2020 10:59:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@kamca36 v tom prípade ste presne takí istý, ako my. Aj my máme všetko moderné. A nás trošku aj porážalo, keď sme zariaďovali dom, lebo tie moderné luxusné kúsky aj dosť veľa stáli, tak sa na to priprav. Ja som na to pripravená nebola a niektoré veci ma dosť zaskočili. Ale už je to aspoň za nami.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Sep 2020 8:24:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...žienky píšete si tu o modernom nábytku a keďže aj ja mám tak zariadený dom, tak by som Vám chcela poradiť, aby ste navštívili predajňu R2Design, ktorá sa nachádza priamo v centre Prievidzi...oni majú krásne moderné sedačky, postele, stolíky, atď...my máme veľa vecí od nich a všetky sú bombastické...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:29:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Beja my mame od nich sedacku :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 10:30:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Vlocka na to som pripravena, ze to nebude najlacnejsie ale zase na druhej strane ziadny nabytok a vybavenie do domu nie je zadarmo. Pocitali sme s tym, ze zariadenie bude dost drahe. A mozes mi poslat nejaku fotku, ako mate zariadenu obyvacku?

Beja dakujem ti za tip, isto sa po nich kuknem a ked to uz bude aktualne, tak pojdeme aj osobne pozriet :) Mohla by si mi aj ty poposielat nejake fotky pre inspiraciu?? Dakujem ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 15:15:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@kamca36 celej obývačky chceš fotku alebo ti stačí iba fotka sedačky???


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 13:44:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Vlocka je mi to v podstate jedno ako mi ju odfotis. Necham to na teba, ako uznas za vhodne. Kludne mi ale staci iba sedacka, ak je nejaky problem s tym, ze by si mi fotila celu obyvacku. Vsak o sedacku v prvom rade ide :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 5:57:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 13. Feb 2019 13:14:52
Príspevky: 26
Ahojte, vidím, že tu diskutujete o sedačkách a nábytku, tak som Vám prišla aj ja pridať fotky našej budúcej sedačky, ktorú sme vybrali v predajni R2Design minulý týždeň. Dlhoo, dlho sme vyberali a zvažovali, no napokon sme sa rozhodli pre túto ;) Je to kožená a rozkladacia sedačka. Rozkladaciu sme veľmi chceli a potrebovali, nakoľko k nám často chodí návšteva a nikdy nemali kde prespať, tak sme to vyriešili takto. Už sa neskutočne teším, keď ju budeme mať doma :)
Obrázok
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt