Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:04:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 9:56:21 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Ahojte..V blízkej dobe by som chcela prerábať byt a hlavne vymeniť naše staré skrine ktoré sa už dosť rozpadávajú..Vedeli by ste mi poradiť firmu ktorá vyrába vstavané skrine kvalitne a za nie až tak prehnané ceny?..Vďaka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 10:11:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Angela a ake velke skrine si potrebujes dat vyrobit? Cena zavisi v mnohych pripadoch hlavne od toho ako velke a aky material zvolis


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 13:06:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 10. Okt 2016 15:57:18
Príspevky: 17
Angela ahoj ;) tiež má čaká výber skríň, len som o čosi lepšie asi na tom lebo presne viem aké chcem. Síce ešte mám dilemu že kde ich dať vyrobiť ale chcela by som roldor skrine s fototapetami. Ty by si chcela aké? A aké teda zháňaš? Keďže obidve hľadáme to isté tak si vo veľkej miere môžme radiť:-) Hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 16:04:59 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
@samoabetka @kristinus ženy odpíšem Vám takto do spoločnej správy..Potrebujem dosť veľké skrine a viacej, neviem či je potrebné sem vypisovať všetky rozmery, lebo to by som dlho písala..Ale tak ako písala Kika by som si predstavovala roldoor dvere ale bez fototapiet, asi len zrkadlo aby na nich bolo.. Kika ty si už posielala návrhy nejakej firme?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2016 19:02:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
ojooooj toto je dilema snad kazdej zeny aby vybrala kvalitnu a hlavne veeelku skrinu aby mala kde odkladat to mnozstvo oblecenia ktore ma :DNastastie toto vsetko uz mame vyriesene, ale tiez sme dlho vyberali firmu v ktorej dat vyrobit vstavane skrine. Hlavne vam mozem poradit ze lepsie si je priplatit ako dat si vyrobit nejakej firme ktora nevyraba kvalitne a po case sa vam pokazia mechanizmy a podobne veci. Treba si nato davat pozor


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2016 9:45:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Angela vsetky rozmery nemusis pisat sem, dolezite je aby si si ty spravila navrh ake ich chces a poslala ich roznym firmam aby ti ich nacenili..Ak ti teda mozem poradit, my sme si skrine tiez davali vyrabat na mieru v samade..Tato firma nam dala fajn ceny a aj sestra od nich ma skrine, tak viac menej sme sa na zaklade toho aj rozhodli ze nebudeme spekulovat s inymi firmami..Ak teda sa ti uz nevyrabaju niekde inde, neviem ako si na tom a ci si uz nejako aj pokrocila? Hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2016 9:55:33 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
@samoabetka ďakujem ti za radu, nedala som ich ešte nikde vyrábať, čakala som pokiaľ mi niekto poradí nejakú firmu a chcem tam poslať návrhy na cenovú ponuku, u nich sa to ako rieši? cez e-mail? Ešte som premýšľala že skúsim Hilkovičovi poslať, s ním máte niekto nejaké skúsenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2016 12:40:31 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 8:28:31
Príspevky: 9
Ahoj Angela :) Spoločnosť http://lupacentrum.sk/produkty/skrine/ je profík čo sa týka vstavaných skriní. Predajňu majú v Trnave, ale ak bývaš ďalej, stačí si zavolať :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2016 17:53:14 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Illyria ahoj, ďakujem aj tebe za typ. Skúsim teda poslať aj im návrhy mojich skríň ktoré potrebujem a uvidím akú cenu mi vypočítajú. Už mám viacej firiem kde idem posielať, takže na základe ceny sa rozhodnem. Ale ďakujem, nevedela som že ešte aj takáto firma je. Oni ale nemajú drahé vstavané skrine?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2016 18:24:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Ženy nám pred mesiacom doviezli skrine ktoré sme si dali vyrobiť. Som taká šťastná že ich už konečne máme, lebo sme sa neskutočne dlho rozhodovali že z ktorej firmy. Išlo nám hlavne o kvalitu a trošku aj cenu. Nechceli sme príliš drahé ale zase ani nie lacné, keďže chceme aby nás už vydržali do staroby. Ani si neviete predstaviť aká som rada že sú už aj namontované, stálo ma to kopu nervov :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt