Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 9:58:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Štv 11. Feb 2016 9:29:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Našou dlhodobou dilemou s priateľom je kúpa bytu v Bratislave. Priateľ dostal veľmi výhodnú pracovnú ponuku práve tu, preto uvažujeme, že sa tam aj presťahujeme a zostaneme tam na trvalo. Keďže plánujeme do budúcna deti, chceli by sme žiť v lokalite, ktorá bude vhodná pre rodiny s deťmi. Máte nejaké tipy, kde by sme sa mali po bytoch poobzerať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Str 17. Feb 2016 15:23:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
co sa tyka deti tak by bolo vhodne aby v okoli boli skolky a skoly a to povedzme si otvorene su naozaj vsade. V kazdej mestskej casti. Ale myslim, ze dost podstatne je aj aby sa deti mali kde vyblaznit, mozno nejake preliezky alebo parky. Skor po takych zelensich castiach by som sa pozerala ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Štv 18. Feb 2016 9:25:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Určite súhlasím, je potrebné aby sa deti mali kde vybehať, aby neboli len v betónovej džungli alebo ako by som to nazvala. My sme bývali istý čas v Lamači, tam síce bola kopa zelene, ale to bolo asi tak všetko, čo nám tam vyhovovalo. Potom sme skúsili Ružinov a sme tu dodnes. Ešte stále síce v podnájme, ale snáď už nie na dlho pretože tu chceme kúpiť byt :) Je tu fajn, lebo to máš všade na skok, taktiež parky a hlavne si dovolím tvrdiť, že je tu celkom kľud.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Pia 19. Feb 2016 9:47:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
tak, tak Ruzinov je velmi pekna cast a byva v nej velmi vela rodin s detmi, co je velkou vyhodou. Len dost podstatna otazka je, ze ci chcete kupovat novy byt alebo nejaky starsi, ktory si potom prerobite.. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2016 12:46:24 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
V dnesnej dobe sa urcite oplati kupovat skor novy byt. Stary byt cloveka vycicia z penazi ovela viac. Doteraz sme byvali v starom a to viem o com hovorim. Bol som rad, ze sme ho pred nedavnom predali a ze sme si kupili novy v CityPark-u Ruzinov. Bol to priam maraton, kedze sme absolvovali desiatky obhliadok az kym sme sa dostali k tomuto bytu. Premyslali sme aj o inych mestskych castiach, ale nakoniec sme ine zavrhli. Tu mame vsetko, park plny zelene, obchody, skolky, pracu. Vsetko len kusok, co nam velmi vyhovuje. A vyhlad? Pff! to je podivana :) ak premyslas nad novym bytom tak urcite stoji za to aby si si aj tento projekt pozrela. Stratit predsa nemas co..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2016 6:33:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 30. Aug 2015 19:02:28
Príspevky: 56
Nám sa ráta Rača je tam všetko :) veľa závisí od toho aký mátee rozpočet ale petržalku by som radšej vypustila. Dosť dobre sa pozrite na realitky my sme sa najskor dopálili že sme si to išli všetko riešiť samy bez realitky a nakoniec sme preplatili viac než realitka. Pri druhom byte sme už siahli na abareality a tam je to na paráduu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2016 9:30:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
ja sice nie som z BA ale studoval som tam a co viem tak spoluziaci si zhanali potom robotu v BA aj bavynie a vsetci nadavali na petrzalku, ze to je velmi preludnene. vtedy isla najviac asi Raca ale tak mohla sa situacia zzmenit neviem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2016 10:51:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Dakujem za tipy, uz sa pomaly zabyvavame a nakoniec sme nasli pekny byt v Raci a zatial vyzera ze lokalita dobra tak uvidime casom :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2016 12:02:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
V pripade, ze by som isiel robit do BA, viete mi povedat kde by sa dalo byvat a kolko cca stoji najom? Zatial o tom iba uvazujem ale ked je ta moznost opytat sa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Bratislave?
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2017 11:58:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Tam kde ti to vyhovuje. Ťažko ti tu mi poradíme. Musíš si to ty zvážiť, kde to budeš mať najbližšie. Predsa len premiestňovanie v Bratislave nie je moc jednoduché


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt