Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:54:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: darček do domu
PoslaťNapísal: Ned 26. Nov 2017 0:02:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 23. Sep 2016 21:29:13
Príspevky: 51
Dobrý deň, prosím, sú tu ženy? potrebujem poradiť, zháňam darček pre priateľku na vianoce, ale zároveň to musí byť niečo do domácnosti alebo domu, niečo pre praktickú ženu ;) ĎAKUJEM!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: darček do domu
PoslaťNapísal: Ned 26. Nov 2017 0:07:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 10. Jún 2015 20:21:56
Príspevky: 64
to je milé, že ju chceš takto potešiť a nekupovať hlúposti, možno by sa jej páčila Elektrická vyhrievacia prikrývka od Oravy! Je to mega super vec, teraz v zime v tomto mrazivom počasí! Ja ju najradšej používam pri čítaní knihy alebo pri pozeraní na telku;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: darček do domu
PoslaťNapísal: Ned 26. Nov 2017 0:14:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
skús sa jej tak nenápadne spýtať čo jej napríklad chýba v domácnosti, možno nejaký multifunkčný hrniec alebo iný spotrebič..Držim palce :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: darček do domu
PoslaťNapísal: Ned 26. Nov 2017 17:06:38 
okoloidúci

Registrovaný: Ned 26. Nov 2017 16:53:44
Príspevky: 1
kup jej roboticky vysavac - je to super vecicka, ktora jej usetri cas a moze viac oddychovat.. ja som ho dal manzelke pod stromcek minuly rok, najskor to samozrejme ofrflala, ze aka blbost, ze to nepotrebujeme a ze to bolo urcite drahe.. a teraz si bez neho nevieme predstavit zivot :D nasiel som navod, ktory ti mozno pomoze s vyberom (https://www.topbyvanie.sk/magazin/ako-v ... ky-vysavac)

Ak nechces riesit elektro, tak skus porozmyslat nad vecickami, ktore si do bytu rada kupuje. Ta moja stale kuka po novych oblieckach a dekoracnych vankusikoch, aj ked ich uz mame (podla mna) dost. Zeny su proste radi, ked mozu obmienat farby a dizajn miestnosti :) Snad sa podari vybrat ten najlepsi darcek, drzim palce!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt