Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:10:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Str 06. Júl 2016 11:23:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Našou dilemou s manželom je kúpa domu/bytu v Martine. Doteraz sme bývali u jeho rodičoch ale nastal ten čas kedy by sme sa chceli úplne osamostatniť. Medzi dôvody prečo sa chceme odsťahovať je aj to, že manžel dostal dobrú pracovnú ponuku v MT a už ho to nebaví dochádzať každé ráno. Je to náročne ako pre neho tak i pre mňa. Keďže plánujeme do budúcna deti, chceli by sme žiť v lokalite, ktorá bude vhodná pre rodiny s deťmi. Máte nejaké tipy, kde by sme sa mali po domoch poobzerať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2016 17:31:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Ahoj ;) Podobny problem sme riesili aj my. My sme ale zhanali byt/dom v Bratislave. Preco ti pisem? Sestra mi byva v Martine a spominala mi ze tam teraz nieco nove stavaju. Mali by to byt domceky v radovej zastavbe, nevadilo by ti byvat v takom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2016 12:04:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Ďakujem že si mi napísala;-)A tá novostavba sa kde presne stavia v Martine? Tak chceli sme viac normálny samostatný domček ale ak by nebolo na výber a páčil by sa nám aj dom v radovej zástavbe tak vždy by to bolo lepšie ako byt. Byt by bol tá posledná možnosť, to som len tak napísala že sme naklonený aj tomu ale chceme dom a je už jedno či v radovej zástavbe alebo samostatný


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Uto 26. Júl 2016 13:45:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Prepac ze ti odpisujem az tak neskoro, ale vies ako, je take dovolenkove obdobie a aj my sme boli na dovolenke a potom som to vsetko musela v praci dobiehat, tak az teraz som si nasla cas aby som sem isla pozriet co si mi odpisala. Ta novostavba sa stavia v Priekope, vies kde to je? Vlastne asi nevies kedze nepochadzate z MT ale skus si to pozriet na internete vola sa ten projekt grofova alej


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2016 8:15:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
Co sa tyka lokality tak krasne domy su na Stranach alebo aj v Priekope je tiche a pekne prostredie. Neviem co je pre teba na lokalite najdolezitejsie ale viem ze kopa mojich znamych si pochvaluje prave tieto dve lokality. Stara Ladoven je tiez zaujimava ale tam su vacsinou domy inej cenovej kategorie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2016 9:25:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Moj brat byva v Martine v Priekope a je spokojny. Ma tam rodinny dom a aj ked su tie doma skor pri ceste tak je tam relativny klud a ta lokalita ponuka vsetko co chces. Aj obchody aj krcmy, je tam skola aj skolka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2016 10:50:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Kamoska tam byva v byte na Kosutoch a ma vsade blizko je stastna.Lebo Priekopa sa mi zda uz dost daleko od vsetkeho


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2016 12:50:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Košúty sú fajn len zasa hneď tak vypleštené vedľa cesty. Skôr by som potom skúsila trošku ďalej bližšie k centru je tam viac ruchu ale aj všetko blízko


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kde bývať v Martine?
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2016 9:29:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
ale co sa tyka cien tak ci blizsie k centru tym vyssie takze este by som to zvazil. zalezi od toho aky je budget


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt