Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 23:32:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Aké skalničky by ste použili
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2017 10:58:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
Potrebovala by som od vás rady ohľadom výberu vhodných kvetov a rastlín do skalky. Nemám s tým veľké skúsenosti, no už dlho sa mi niečo také páči a chcela by som si ju spraviť. No neviem aké rastliny použiť, aby to aj nejak vyzeralo. Aj tie zelené by som chcela ale možno aj také čo aj kvitnú.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2017 9:38:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
Tiez sa na nieco taketo chystam ked uz konecne vykuklo slnko a zisla by sa nejaka rada. S maminou si chceme obe zasadit kvety do skalky lebo sme citali, ze vobec to potom nie je narocne na nejake udrziavanie a krasne to vyzera.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2017 12:33:48 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
My mame skalnicku este po predchadzajucom majitelovi na pozemku ale co som si vsimol, tak tam boli len vresy a tie skalne ruze alebo ako sa volaju te zelene kvety.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 10:17:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
@JurajG vidis mna by pouzit vresy nenapadlo. No tie nekvitnu a mne by sa skor pozdavalo nieco, co mat aj nejaky kvet bude. Neviem zas aby to bolo len zelene, tak to by som asi nechcela.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 12:45:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
no ale veď skalné ruže sú super. aj pekne vyzerajú a aj dlho vydržia. netreba sa o ne nejako extra starať dajú sa uložiť hocikde

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 11:39:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Ak by som ti mohla poradiť tak by som sa poobzerala po tzv. kobercových trvalkách. Patria tam paprade, ostrice, kostrávy. Sú to v celku nenáročné rastliny a pekne sa ti po skalke rozlezú. Nepotrebujú ani extra náročnú údržbu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 14:10:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
[quote="SvetlanaN"]Ak by som ti mohla poradiť tak by som sa poobzerala po tzv. kobercových trvalkách. Patria tam paprade, ostrice, kostrávy. Sú to v celku nenáročné rastliny a pekne sa ti po skalke rozlezú. Nepotrebujú ani extra náročnú údržbu.[/quote

A netreba im k tomu rozliezaniu nijako pomahat? Pekne pojdu same? A keby si chcem nejako korigovat, ze akeho tvaru sa maju po tej skalke rozliezat tak co s tym?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt