Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 16. Okt 2021 17:05:00

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 144 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 8:20:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

no vidis to, mozes pozriet do obyvacky napriklad nieco vacsie nejaky typ stromceku a do hostovskej ako si pisal, by som radsej dala mensie rastliny, predsa len, ked ti pride navsteva, nech to na nich neposobi tak rusivo ale skor pekne decentne :) a teda do obyvacky, ktora byva hlavnou miestnostou v dome, tak tam by som sa kludne rozsupla :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 8:02:23 
občasný diskutér

Aha, super a oni maju len web? A tak snad ja sa budem vediet rychlejsie rozhodnut. Maju rozne aj mensie aj vacsie rastliny?
Hrontie aj ty mas od nich nieco? Hej, ved ale nechcem to nejake obrovske, ze to bude putat neviem aku pozornost. Len proste aby to pekne vyzeralo a aby to vyplnilo prazdne miesto.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 7:20:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

lulusiaa keď píšeš, že si videla na stránke, to znamená, že len cez web sa dajú objednať áno? to mám rada také, nahádzať do košíka, zaplatiť a čakať na dodanie :) žiadne preteky v obchodoch a dlhé rady pri pokladni. nevieš, či tie rastliny dodávajú aj v nejakých črepníkoch, alebo to si bude treba zvlášť dokúpiť?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 7:13:16 
občasný diskutér

@smyska75 len potom si treba asi davat pozor aj na to dodanie nie? zvlast pri tychto umelych, aby neprisli nejako polamane alebo znicene. ty mas nejake umele kvietky doma? ked si pisala, ze rada to len tak hodis na webe do kosika a je :)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 144 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť