Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:52:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 8:20:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
no vidis to, mozes pozriet do obyvacky napriklad nieco vacsie nejaky typ stromceku a do hostovskej ako si pisal, by som radsej dala mensie rastliny, predsa len, ked ti pride navsteva, nech to na nich neposobi tak rusivo ale skor pekne decentne :) a teda do obyvacky, ktora byva hlavnou miestnostou v dome, tak tam by som sa kludne rozsupla :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 8:02:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Aha, super a oni maju len web? A tak snad ja sa budem vediet rychlejsie rozhodnut. Maju rozne aj mensie aj vacsie rastliny?
Hrontie aj ty mas od nich nieco? Hej, ved ale nechcem to nejake obrovske, ze to bude putat neviem aku pozornost. Len proste aby to pekne vyzeralo a aby to vyplnilo prazdne miesto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 7:20:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
lulusiaa keď píšeš, že si videla na stránke, to znamená, že len cez web sa dajú objednať áno? to mám rada také, nahádzať do košíka, zaplatiť a čakať na dodanie :) žiadne preteky v obchodoch a dlhé rady pri pokladni. nevieš, či tie rastliny dodávajú aj v nejakých črepníkoch, alebo to si bude treba zvlášť dokúpiť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 7:13:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
@smyska75 len potom si treba asi davat pozor aj na to dodanie nie? zvlast pri tychto umelych, aby neprisli nejako polamane alebo znicene. ty mas nejake umele kvietky doma? ked si pisala, ze rada to len tak hodis na webe do kosika a je :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 7:15:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
Stranilka85 myslis, ze ked uz si objednas nejake kvety, ze by ti mali prist polamane, alebo nejako inak poskodene? Ved to nie je v zaujme nikoho :) Tieto firmy si uz na to davaju pozor, ved si predstav, keby si si objednala televizor, alebo nejaku porcelanovu vazu, tiez by si sa bala ako by ti to prislo? Pokial by s tym nenarabali opatrne, by mali skody a straty len oni.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Okt 2021 11:37:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
stranilka85 ale prečo? netreba hneď myslieť na to zlé, že by ti zásielka prišla poškodená, toho sa ja neobávam :) a nie nie, to som myslela tak všeobecne, že mám rada nakupovanie cez internet, lebo je to také šup šup, pár klikov a za chvíľku máš balík doma :) ešte len zvažujem, že by som si nejaké umelé zaobstarala :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 8:45:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
tak lebo ako pokial kupujem len nieco mensie tak fajn, ale keby to bol vacsi okrasny stromcek ako sa mne paci napriklad taky olivovnik, mam troska obavy. ved vieme ako kurieri narabaju s balikami. ale teda, ked pises, ze v tom problem nie je. a tebe sa ake druhy pacia?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 7:20:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
@stranilka85 olivovníky sú pekné a to by si ho mala kde dať? Máš pre neho miestečko, aby vynikol? Tiež si myslím, že sa zbytočne strachuješ, veď teraz tie spoločnosti označujú balíky, keď je niečo krehké, alebo že s tým treba opatrne narábať :) Napríklad mne sa veľmi páčia machové steny a potom také menšie typy kvietkov v črepníkoch, ktoré môžem prekladať, kedy si len zmyslím :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Okt 2021 7:53:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
@deminka jasne, mala by som ho kde dat, ale neviem ci by som to zrovna nazvala specialnym miestom :) podla mna ale takyto typ stromceku by vynikol asi vsade, no nie? machove steny su tiez pekne, ale na to asi treba mat aj zariadeny byt alebo teda dom aby to nebolo odveci, a ty take konkretne mas aj doma?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Okt 2021 8:37:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Stranilka85 podľa mňa je asi jedno, kde by si ho dala, všade by upútal pozornosť :) Napríklad u nás to vyzerá ako v džungli, moja žena stále volake rastliny nakupuje, pre ňu je to relax, len potom už kde to budeme dávať neviem, asi rozdávať, ale teda môžem povedať, že to vyzerá u nás pekne no :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt