Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 22:50:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 7:47:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
hajamira hej to máš asi pravdu, a ty máš doma aké rastliny? niečo zakvitnuté alebo prevažne len niečo zelené :) lebo to ešte neviem, že čo by bolo lepšie a nechcem aby to na prvý pohľad hneď pôsobilo, že ide o umelú rastlinu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 7:00:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Mariena tak to by si asi mala vyberat pocitovo, pokial ti je to teda jedno a nemas nejaku preferovanu rastlinu :) To je asi najlepsie, ze co ta prve oslovi taka ta laska na prvy pohlad. Tiez sme k nam domov vyberali, ze mne co sa pacilo tak hned a potom postupne aj s manzelom, ze co sa paci jemu :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 7:51:42 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Majlana no ved podla mna to je take celkom bezne, ze zacnes s jednou, popripade dvomi, zistis ake je to super, ze sa o to netreba starat a uz mas doma cely lesik :) My mame od nich napriklad orchideu z tych zakvitnutych a z takych klasickych mame fikus :) A vy mate ake? Lebo ako suhlasim, ze co sa tyka zelene doma, je to upokojujuce. A uz mate vianocny stromcek?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 8:12:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Keď si zvyknete teda kupovať umelé rastliny, tak máte nejaký obľúbený obchod, alebo skúšate z viacerých? Lebo ako neviem, kde by som teraz mohla zohnať niečo umelé a hlavne sa trošku obávam aj tej kvality. Tak ak by ste mi vedeli dať nejaký typ :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 11:15:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
tiez sa sem pripnem. kedze sa uz dlhsie pohravam s myslienkou kupit si umelu rastlinu pre zmenu, nech sa aspon o nieco netreba starat, no ale kedze su obchody zavrete, kde sa k takej mozem dopracovat?
stupjakrado ty si pisal ze mas odkial prosim ta tie tvoje umele kvety?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 7:27:19 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Deminka tak to je take, ze pokial natrafis hned na zaciatku na dobry obchod, nemyslim, ze budes vymyslat aj z inych kupovat. Overena kvalita to je darmo. Co som tu spominal jeden e-shop, tak my sme si odtial kupovali rastliny a super. A aj vies, ze ake druhy by si chcela?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 8:53:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
remafa ale veď teraz sa obchody otvorili, môžeš ísť pozrieť ak si teda ešte na žiadnu nenatrafila :) i keď myslím si, že čo sa týka kamenných predajní a rôznych kvetinárstiev to veru výber nie je ktovie aký. vieš pokiaľ to nie je obchod, ktorý sa špecializuje na umelé rastlinky, tak si myslím že kvalita nič moc.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 7:50:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
myslel som, ze ked sa prestahujeme do domu, ze budeme mat vsade zive kvety, rastliny a stromy a budeme sa o to starat. no len niekedy je to podlozie a zem taka, ze sa hold nedari, a stromy ktore som mal okolo terasy som vypilil. teraz by som tam chcel dat nejaku nahradu, nech je tam aspon trochu zelene a teda asi pojdem do umelych, aby mi to nevykapalo. viete o niecom, kde sa daju zohnat take vyssie rastliny?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 7:58:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
smyska75 a ty si potom odkiaľ kupovala tie vaše umelé rastliny? lebo to predpokladám, že nebolo asi z kamennej predajne čo? :)
lucko89 to je tak, že niekedy s domom prichádzajú aj takéto starosti. takže ste sa rovno rozhodli pre umelé náhrady? :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 8:11:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
lucko89 tak to neovplyvníš podľa mňa akú tam máš zeminu, jednoducho niekedy sa živým rastlinám nedarí. tiež mám známych čo majú veľký pozemok a ani jeden strom, lebo ničomu sa tam nedarilo prežiť. my sme napríklad kúpili viaceré druhy rastlín od HK Green máme aj väčšie a v pohode :)
mariena nie nie z kamenej predajne, to sa mi veru nedarilo žiadne pekné nájsť, čo ti poviem :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt