Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 3:59:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 25. Mar 2020 15:38:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Caute, caute...Kedze som si vsimol, ze sa tu bavite aj o kosackach, tak som vam chcel napisat, ze my sme minuly rok kupovali..Taktiez sme dost pozerali na cenu, nakolko sme nechceli prilis drahu..Vtedy mi moj velmi dobry kamos poradil znacku fieldmann..Dali sme na jeho rady a sme spokojny..Kosacka od nich nam vyhovuje a uplne staci na pokosenie nasho travnika..Tak si skuste pozriet aj ich ponuku...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Mar 2020 12:05:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
@matiro fúha, tak to si mi teraz dal dosť ťažkú otázku...čo sa týka typu, tak to ti napíšem až neskôr, keď manžel príde z práce, lebo to ja vôbec neviem...no čo sa týka značky, tak máme tú Fieldmann, či ako sa to píše...aj mayky tu písal, že má od nich ako pozerám...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Mar 2020 18:13:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
dobre ejula, tak to zisti od manzela a potom mi to pls napis, aby som si cez internet vedel pozriet, aky ma vykon a ostatne veci. vdaka

mayky mozes aj teba poprosit, napises mi, aky typ kosacky mas od nich? kludne mozes napisat aj cenu a blizsie info, ako vykon, atd. vdaka aj tebe. dost mi tymto pomozete, ze nebudem musiet len googlit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Mar 2020 10:20:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Jasne, metiro...Chcel som hned aj typ napisat, len som nevedel, ci sa to moze...My mame FZP 5016-B.. Ak chces tak ti kludne mozem napisat aj nejake blizsie info, ze aky ma vykon, atd.. Chces?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Mar 2020 11:23:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
ejula píše:
@zabkara my máme benzínovú...síce musíme do nej dávať benzín, ktorý musí manžel kupovať ale vôbec nám to nejako neprekáža...keď sme kupovali, tak sme chceli tiež takú lacnejšiu a zatiaľ nám vyhovuje a úplne stačí...


a koľko vás stála? pamätáš si ešte? a ako dlho ju máte?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 8:02:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
mayky ak ti to nerobi problem, tak kludne mozes. aspon si to sam nebudem musiet vyhladat a zabijat tym cas, pomoze mi to, nakolko stale chodim do roboty a nemam nejako casu nazvys. tak mi pls napis aky ma vykon a ostatne informacie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 11:13:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Ejha, normálne som v šoku, ako sa to tu rozbehlo, no je to super, páči sa mi to 8-) Dlhšie mi trvalo, pokiaľ som si to tu všetko prečítal a vymotal som sa z tých správ :lol: Čo Vám ale môžem ja napísať? Vidím, že je tu už spomenutá aj konkrétna kosačka, ja sa teda vyjadrím k tej píle, ktorú zháňa @zabkara. Mohla by si napísať viac toho, na čo chce tvoj muž využívať tú pílu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Apr 2020 7:21:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Vobec mi to nerobi problem metiro...Nemozem chodit teraz do roboty, lebo sme zavrety, tak aspon tu zopar ludom pomozem a aj zabijem nejaky ten cas...Och ale pozeram, ze namiesto typu kosacky som tu napisal typ pily, ktoru taktiez mame...Tak sa ospravedlnujem a kosacku mame typ FZR 5124-BV...Je to benzinova kosacka, motor ma Briggs & Stratton 750 DOV, ocelove sasi a vysku kosenia 25-80mm...Co sa tyka technickych parametrov, tak tie sa mi sem nechcu vsetky vypisovat, tak ti prikladam fotku, kde to je vsetko vypisane...Obrázok
Tato nasa kosacka ma aj zberny kos 62l....A daju sa nastavit 4 rychlosti kosenia...Uz ma viac nic nenapada, tak sa pytaj, co ta este zaujima...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Apr 2020 11:07:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
mayky este som nemal cas to pozerat, tak som ani nevedel, ze si sa sekol. ale fajn, ze si si to vsimol. idem ju omrknut ako vyzera. a dakujem ti za popis, vyzera, ze to je dost silna kosacka.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 7:34:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"mayky" - vieš mi poradiť, či tá firma má aj nejaký dobrý krovinorez? my sme sa nakoniec s manželom dohodli, že kosačku kúpime až neskôr a teraz kúpime len krovinorez, lebo tým nám úplne stačí teraz chodiť kosiť. ďakujem vopred za odpoveď.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt