Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 22:11:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 08. Júl 2020 7:29:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
si predstav kucharocka, ze ja som ju kupil za 160€, takze ani tych 200€ nestala. pokial nepotrebujes nejaku vyznamnu znacku, tak sa da aj lacnejsie kupit dobra, kvalitna akumulatorova kosacka. jasne, k nej mas vzdy pribaleny aj kabel na nabijanie a taktiez nabijacku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Júl 2020 9:04:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Čooo Grogo? To iba tak málo stála? Normálne si ma teraz šokol! :shock: :o Skôr som čakala, že mi napíšeš, že taká kosačka stojí aj zo 400€. Paráda, tak to je super, že už nie sú až také drahé tie kosačky. Včera som aj išla okolo Planea Elektra a mali vonku vystavené Fieldmann kosačky ale nemala som čas sa pri nich zastaviť, lebo som musela utekať domov, ale veľa ich tam bolo a rôzne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Júl 2020 8:03:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
ano, tak ako som ti napisal kucharocka, tak tolko nas aj stala! mozno nejake ine znacky su drahsie ale tuto co mame my, stala 160€, nic viac, nic menej! no vsak v tom elektre sme aj my kupovali, tak maju najviac druhov kosaciek Fieldmann.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Júl 2020 10:05:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
...no jasne semario, vyzera byt dobra...tak ja som pozrel len technicke parametre, aky ma motor, aky ma zaber kosenia a tak...no ci je dobra, to musis vediet v prvom rade ty..ale tak pisal si, ze sa ti s nou dobre kosi, tak to je hlavne...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Júl 2020 8:30:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Vsak jasne, to viem, ze si si len tieto udaje pozeral samrix a preto sa pytam, ci si myslis, ze ma postacuju technicke parametre, hm? Lebo mne sa s nou uplne uzasne kosi, mne maximalne vyhovuje! Nemenil by som ju uz, kedze som si na nu aj zvykol.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Júl 2020 10:05:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Áno? Tam ste kupovali Grogo? Vidíš, ja som doteraz ani nevedel, že taká nejaká značka existuje a už vôbec nie, že sa tam predáva :oops: :D Keď to nepotrebuješ, tak ani neriešiš a nevieš a keď príde tá situácia, že potrebuješ niečo do záhrady, tak zháňaš a hneď si múdrejší. Je to sranda :D :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Júl 2020 8:14:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
jasne tam kucharocka. vsak to je uplne normalne, ze to tak funguje. pokial clovek nieco fakt nepotrebuje, tak ho ani nezaujima, kde sa to predava a ake vsetky rozne znacky su. takze z toho si nic nerob. ani my chlapi napriklad nevieme, ake sminky vy pouzivate a pritom ich je tiez strasne vela znaciek. takze to mas to iste, ako s kosackami.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Júl 2020 9:13:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Úplne presne si to vystihol! ;) :) A keďže som sa dozvedela všetko, čo som chcela vedieť, tak sa s tebou rozlúčim. Zajtra odchádzame aj na dovolenku, takže by som ti dlhšie neodpísala aj tak. Ahoj teda a ďakujem za všetko! ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Júl 2020 9:43:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
idete na dovolenku? tak to je super, uzite si ju poriadne a hlavne si oddychnite! nech vam pocasie vyjde. ahoj, ahoj!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt