Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:09:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 9:31:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
To som rad metiro, ale zistil by si to, keby si si skopiroval to cislo a vyhodilo by ti namiesto kosacky pilu:D:D:D...Este ze som si to vcas vsimol a opravil...Kukni a ked budes chciet este nieco vediet, tak pis...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 9:34:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Jasne uniona, maju aj krovinorezy v ponuke...Mate vysoku travu, ano?...Tu mas vsetky, ktore ponukaju: https://www.fieldmann.sk/zahradne-krovinorezy...Pozrite si ich a ak budete potrebovat ohladom niecoho poradit, tak kludne napis, dobre?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Apr 2020 11:25:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"mayky" - áno, keďže my sme kúpili len pozemok a ešte na ňom nestaviame, tak tam bude vysoká tráva. predsa len sa nám nebude chcieť raz do dvoch týždňov chodiť kosiť, tak nám príde múdrejšie kúpiť krovinorez a chodiť tam pomenej. ďakujem, pozriem to keď príde manžel z práce. keby niečo, tak píšem.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Apr 2020 6:38:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
rozek píše:
Ejha, normálne som v šoku, ako sa to tu rozbehlo, no je to super, páči sa mi to 8-) Dlhšie mi trvalo, pokiaľ som si to tu všetko prečítal a vymotal som sa z tých správ :lol: Čo Vám ale môžem ja napísať? Vidím, že je tu už spomenutá aj konkrétna kosačka, ja sa teda vyjadrím k tej píle, ktorú zháňa @zabkara. Mohla by si napísať viac toho, na čo chce tvoj muž využívať tú pílu?


na pílenie dreva a sem-tam nejakého toho stromu, ktorý už bude treba z píliť a upraviť. takže nechceme nič extra drahé, keďže ju aj tak nebude využívať každodenné. len niečo také lacnejšie ale zase na druhej strane aby to aj pílilo a aby to aj niečo vydržalo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Apr 2020 8:57:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Zabkara v tom prípade by vám kľudne stačila aj benzínová reťazová píla FZP 5016-B značky Fieldmann. Tá stojí okolo 140€ a na také občasné pílenie úplne stačí. Pozrite si ju s manželom na stránke, tam sú aj parametre napísané aj všetko o nej.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Apr 2020 9:12:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
rozek píše:
Zabkara v tom prípade by vám kľudne stačila aj benzínová reťazová píla FZP 5016-B značky Fieldmann. Tá stojí okolo 140€ a na také občasné pílenie úplne stačí. Pozrite si ju s manželom na stránke, tam sú aj parametre napísané aj všetko o nej.


oki, poobede keď príde manžel z práce, tak to spolu pozrieme. no ja som zvedavá na ňu, tak idem ju hneď pozrieť, aj keď sa do tých parametrov moc nebudem vyznať :lol: :D a kde predávajú produkty tejto značky? oni majú nejaký internetový obchod alebo len kamenné predajne? lebo po pravde, táto značka mi nič nehovorí.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Apr 2020 9:42:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
rozek píše:
Zabkara v tom prípade by vám kľudne stačila aj benzínová reťazová píla FZP 5016-B značky Fieldmann. Tá stojí okolo 140€ a na také občasné pílenie úplne stačí. Pozrite si ju s manželom na stránke, tam sú aj parametre napísané aj všetko o nej.


Túto presne istú máme aj my doma. Manželka s ňou kosí trávnik, ja tiež sem-tam ale ona častejšie. Preto sme hľadali takú kosačku, ktorá je aj ľahšia a hlavne aby sa s ňou ľahko manipulovalo. Takže tiež odporúčam 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Apr 2020 8:22:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Zabkara tak aspoň dizajn popozeráš, keď už nič iné, hehehe. Oni e-shop nemajú ale majú po celom slovensku predajcov. Väčšinou to je planeo elektro. Tam sme aj my kupovali. Teraz neviem ako tieto elektrá fungujú, nakoľko je táto situácia ale oni asi majú internetový obchod, tak si to musíš cez nich zistiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Apr 2020 9:59:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Uz som si spomenul Uniona, ved ty si to tu uz pisala, len mi to vyletelo z hlavy...To budete mat isto lepsie...A aj ste ten krovinorez pozerali?...Co nan hovorite?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Apr 2020 7:12:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
caute:):):) mate niekto elektricky vertikulator?...ak ano, ako ste s nim spokojni?...oplati sa to kupovat?...mame taku mensiu zahradku a doteraz sme si zakazdym pozicali od suseda, ale uz nam to je blbe a premyslame nad kupov...myslite, ze je to spravna investicia?...a ak ano, tak ktoru znacku radite?....dakujem:):)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt