Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 10:33:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 22. Apr 2020 10:20:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Ano, super, ste sikovni Uniona, ked ste ju uz aj vyskusali...A co hovorite?...Dobre, ci?...Napis mi vase prve pocity, ci ste boli spokojni alebo ste ocakavali nieco silnejsie, lepsie...Som zvedavy na vas nazor...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 9:42:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
ZAHRADNYCH POMOCNIKOV JEDNOZNACNE TREBA MAT! MYSLIM, ZE V KAZDEJ ZAHRADE BY SA MALA NACHADZAT DOBRA KOSACKA, NEJAKA TA PILA, KROVINOREZ A VYSOKOTLAKOVY CISTIC. TIETO VECI OSOBNE MAM A VSETKO VYUZIVAM. OPLATI SA KUPIT, ABY SI CLOVEK NEMUSEL FURT POZICIAVAT OD NIEKOHO. KLUDNE AK MATE NEJAKE OTAZKY TAK PISTE, RAD PORADIM.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 10:19:54 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
hned som to ale napravil srnecka. a co pozreli ste si? co nan hovorite? pozdava sa vam? daj vediet, som zvedavy. diky


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 11:33:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"mayky"- nooo zatiaľ úplná paradička. nič zlé zatiaľ nemôžem napísať. zatiaľ sme síce iba raz kosili ale pekne sme s ňou všetko pokosili, čo sme potrebovali. myslím, že naše očakávania spĺňa, nič extra sme nečakali, keďže taká bola aj cena ale hovorím, nám to bohate stačí.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Apr 2020 10:21:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Som rad, ze mate takuto pozitivnu odozvu Uniona....Dobre som vam teda poradil, heh...Musim sa pochvalit...Tak sa drzte a nech vam co najviac rokov kosacka vydrzi...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 8:58:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
lucko89 ano, vsimla som si a som ti za to velmi vdacna...ano pozerali sme to a veru, ze sme si aj povedali, ze ju tiez kupime...drahy hned hovoril, ze ma aj dobre technicke parametre...len sme teraz mali toho vela, tak zajtra planujeme ist do obchodu...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 10:35:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
Ahojte ;) To by ste aj mne mohli pomôcť, keďže celý život som bývala v byte a teraz staviame dom. Hneď teraz nepôjdeme kupovať záhradné stroje, keďže ešte je na to nejaký čas ale rada si už spravím prieskum aby som potom vedela po akej značke sa máme pozerať. Tak mi prosím poraďte, ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 12:35:47 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
vazne srnecka? tak to som rad, ze ste sa tak rozhodli. tato tvoja sprava ma velmi potesila! potom mi napis, ked ju uz budete mat. snad ju budu mat na sklade, zistovali ste si to??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 13:25:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
netta píše:
Ahojte ;) To by ste aj mne mohli pomôcť, keďže celý život som bývala v byte a teraz staviame dom. Hneď teraz nepôjdeme kupovať záhradné stroje, keďže ešte je na to nejaký čas ale rada si už spravím prieskum aby som potom vedela po akej značke sa máme pozerať. Tak mi prosím poraďte, ďakujem ;)


POVIEM TI TAK, ZE VELMI ZALEZI OD TOHO, KOLKO BUDES MAT FINANCII VYHRADENYCH NA ZAHRADNYCH POMOCNIKOV. DA SA NAPRIKLAD AJ LACNEJSIA ALE AJ DRAHSIA KOSACKA KUPIT. NO BYT TEBOU VYBERAM TAKY ZLATY STRED, LEBO NEKLAMME SI, NO TAKETO VECI SA BUDU KAZIT, KED ICH BUDES POUZIVAT. TAK ABY SI POTOM NELUTOVALA, ZE SI DO TOHO DALA VELKA PENIAZE.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 13:31:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@magic taký cenový zlatý stred aj budeme chcieť, nakoľko keď dostaváme, tak isto zvyšných korún veľa nebude. A ktoré sú tie cenovo prijateľnejšie? Aká cca ich je cena?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt