Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:21:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 13:40:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
lucko89 jasne, hned zajtra sa ti ozvam..a ano, maju ju v predajni...to bolo prve, co som zistovala...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 11:04:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
netta píše:
@magic taký cenový zlatý stred aj budeme chcieť, nakoľko keď dostaváme, tak isto zvyšných korún veľa nebude. A ktoré sú tie cenovo prijateľnejšie? Aká cca ich je cena?


CENY SU ROZNE, MUSIS SI POPOZERAT NA INTERNETE, ALE NAPRIKLAD DOBRU KOSACKU KUPIS AJ DO 200€ A DOKONCA AJ MENEJ. POVIEM TI TAK, ZE OSOBNE MAM VELMI DOBRU SKUSENOST SO ZNACKOU FIELDMANN A ONI MAJU ZAHRADNYCH POMOCNIKOV CENOVO PRIJATELNYCH A AJ TIE STROJE VYDRZIA. VED SI POZRI NA ICH STRANKE, TAM MAJU VSETKY PRODUKTY A AJ ODPORUCANE CENY.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 13:14:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@magic to sú také tie zelené mašiny, že? Tuším som už niečo v obchode tejto značky pozerala ale to už bolo riadne dávno. Ale tak matne si na to spomínam :D A vy máte aké mašiny tejto značky?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 17:29:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
netta píše:
@magic to sú také tie zelené mašiny, že? Tuším som už niečo v obchode tejto značky pozerala ale to už bolo riadne dávno. Ale tak matne si na to spomínam :D A vy máte aké mašiny tejto značky?


:lol: :D HJJ, HJJ, PRESNE TIE SU TO :D MY MAME KOSACKU, VYSOKOTLAKOVY CISTIC, BENZINOVY KROVINOREZ A PILU. TIETO "MASINY" AKO SI TO NAZVALA MAME MY A STACIA NAM. TAKE BY SOM POVEDAL, ZE NAJVIAC POUZIVANE V ZAHRADE, KTORE SI POSTUPNE TREBA JEDNOZNACNE ZAOBSTARAT.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 7:24:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
lucko89 prepac, vcera som sa neozvala lebo som toho mala vela..tak pisem hned teraz z rana, aby som na teba nezabudla...ako sme sa dohodli, tak som ti mala dat vediet, ako sme pochodili v elektre...elektricky vertikulator uz mame doma, kupili sme ho ;) ...ten, ktory si mi poradil tak mali a aj sa nam pozdaval, tak sme ho hned zobrali :) ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 11:08:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...srnecka...a to ste tak súrne potrebovali vertikulátor, že ste si ho kupovali?...koľko vás stál?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 11:59:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
martta16 ano, potrebovali sme ho surne, kedze nas uz nebavi si to stale od niekoho poziciavat...takto budeme mat svoj a bude to o mnoho lepsie...vobec vela korun nestal...hladali sme taky cenovo prijatelny a aj sa nam podarilo taky zohnat, vdaka dobrym ludom tu...90€ nas stal...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 12:33:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...srnecka...jaaaj, tak v tom prípade som nič nenapísal...chápem, že najlepšie je mať všetko svoje, len niekedy to finančné prostriedky moc neumožňujú...a to taký lacný vertikulátor ste kde zohnali?...to je nejaký používaný z druhej ruky alebo fungel nový?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 16. Máj 2020 6:11:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@magic to ich máš až toľko??? :o :shock: Myslela som si, že nám bude stačiť kosačka a hotovo. Nečakala som, že až toľkoto záhradných strojov máš. No na druhej strane keď sa nad tým tak zamyslím, tak je to aj dobre. Aspoň si viete všetko na záhrade spraviť sami a nemusíte nikoho iného otravovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 16. Máj 2020 8:14:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Netta nemaj obavy, zo začiatku ti stačí iba kosačka, aby si nemala trávu až po pás :D :lol: A už postupne keď aj budete bývať si pokúpite ďalších záhradných pomocníkov. Nemusíš mať hneď všetko!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt