Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:52:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 20. Máj 2020 9:19:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Chcel by som sa spýtať odborníkov (ak sú tu nejaký) čo hovoríte na takýto typ kosačky? (viď. obrázok)
Obrázok

Vďaka!


serus!
si trafil presne kosacku, ktoru mam doma 8-)
preto ti napisem, ze je to dobra masina na take tie mensie zahrady. velke plochy, to by bol uz asi problem ale pre mensie plochy travnika uplne staci a za tu cenu je bombasticka!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Máj 2020 12:36:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Fakt?? Tak to som rád, že si sa mi ozval. Som nečakal, že tak rýchlo si moju správu niekto všimne. A čo je malá plocha? Do koľko m2?? Lebo my mame taky stredny pozemok by som povedal. Ani nie malý ani nie nejaký obrovský. Len problém je v tom, že nemôžem teraz veľa peňazí investovať do kosačky a preto ma oslovila práve táto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Máj 2020 13:11:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Fakt?? Tak to som rád, že si sa mi ozval. Som nečakal, že tak rýchlo si moju správu niekto všimne. A čo je malá plocha? Do koľko m2?? Lebo my mame taky stredny pozemok by som povedal. Ani nie malý ani nie nejaký obrovský. Len problém je v tom, že nemôžem teraz veľa peňazí investovať do kosačky a preto ma oslovila práve táto.


to bola uplne cista nahoda, ze som sem isiel nieco kuknut a zazrel som tuto temu a tvoju spravu.
mozes s nou kosit tak do cca 600m2, taka je doporucena plocha kosenia.
vidis, tak za tuto das necelych 70€ a mas fajn kosacku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Máj 2020 9:43:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@netta áno, rada by som vedela aj konkrétny typ, lebo som si pozerala ich stránku a zistila som, že majú veľa rôznych kosačiek v ponuke. Tak vôbec neviem, podľa čoho vyberať a preto budem rada, keď mi napíšeš typ aby som si pozrela bližšie informácie o nej. Ďakujem ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Máj 2020 15:27:07 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Som rád za tú náhodu, lebo aspoň mi poradíš! Tá plocha mi úplne vyhovuje, mne to vychádza nejakých tých 400m2, že budem kosiť. A ešte z toho nejakú časť chceme spraviť nejakú tú skalku s kvetinami, takže možno aj menej toho bude. Tým pádom zisťujem, že takáto by mi bohate stačila. Dá sa aj objednať cez net? Majú ju niekde na stránke?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 01. Jún 2020 7:10:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Som rád za tú náhodu, lebo aspoň mi poradíš! Tá plocha mi úplne vyhovuje, mne to vychádza nejakých tých 400m2, že budem kosiť. A ešte z toho nejakú časť chceme spraviť nejakú tú skalku s kvetinami, takže možno aj menej toho bude. Tým pádom zisťujem, že takáto by mi bohate stačila. Dá sa aj objednať cez net? Majú ju niekde na stránke?


v tom pripade by ti mala stacit.
a co sa tyka toho objednania, tak da sa asi aj cez internet, lebo som videl, ze ju ponukaju aj cez alzu alebo osobne ich produkty Fieldmann najdes v obchodoch Planeo po celom Slovensku.
ked tak kukni mapu predajcov na ich stranke, tam ich maju vypisanych.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 01. Jún 2020 9:53:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Ďakujem ti, pozeral som to a zistil som, že nie len planeo ale v niektorých mestách aj iné obchody ponúkajú ich produkty. Tu som si to všetko pozeral: https://www.fieldmann.sk/predajcovia. Super, aspoň budem môcť ísť aj na živo pozrieť, lebo takéto veci najradšej kupujem tak, že si to predtým aj pozriem. Ako keby boli stále zatvorené obchody ako pred mesiacom, tak by som aj cez net objednal ale keď už môžme behať, tak pôjdem to po robote pozrieť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 01. Jún 2020 10:30:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Chlapi len si dajte pozor aku znacku kupujete, lebo na tom dost zalezi. Niektore kosacky, pily, krovinorezy, atd. su znamej znacky za velke prachy a pritom nevydrzia pomaly ani tolko, co tie "lacnejsie". Uz som sa na tom raz popalil a odvtedy si davam pozor a preto varujem aj vas!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Jún 2020 7:32:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Ďakujem ti, pozeral som to a zistil som, že nie len planeo ale v niektorých mestách aj iné obchody ponúkajú ich produkty. Tu som si to všetko pozeral: https://www.fieldmann.sk/predajcovia. Super, aspoň budem môcť ísť aj na živo pozrieť, lebo takéto veci najradšej kupujem tak, že si to predtým aj pozriem. Ako keby boli stále zatvorené obchody ako pred mesiacom, tak by som aj cez net objednal ale keď už môžme behať, tak pôjdem to po robote pozrieť.


jasne, ze aj v inych predajniach ale tak najviac ich maju v tom planeo, preto som tu spomenul.
vsak ano, bol by si blby, keby si nesiel, ked sa uz da.
daj potom vediet, co si pozistoval a ktoru si kupil, heeej?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Jún 2020 11:03:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Jasné, dám vedieť kisto, dnes to idem obehnúť tak buď večer alebo zajtra ti píšem.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt