Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 6:52:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 04. Jún 2020 14:39:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Pekný deň, chcel by som kúpiť pílu a potreboval by som poradiť, ktorá je najvhodnejšia.
Rozhodujem sa medzi Fieldmann FZP 4216-B a Stihl.
Čo myslíte, ktorá značka je lepšia?
Viem, že tie Fieldmann sú lacnejšie ale nechcem sa pozerať na cenu, ale skôr kvalitu.
Ďakujem za všetky odpovede už vopred 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Jún 2020 15:10:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Jasné, dám vedieť kisto, dnes to idem obehnúť tak buď večer alebo zajtra ti píšem.


okey, dohodnute, ozvi sa!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Jún 2020 8:16:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
majomak v takychto veciach sa tazko radi, lebo kvalitna pila moze byt kludne aj ta lacnejsia...zalezi velmi od toho, ci ju budes pouzivat len vynimocne, sem-tam ked budes potrebovat na zahrade nieco odpilit alebo kazdy den, hm?...ak kazdy den, tak jednoznacne by som vybral nieco silnejsie ale ak iba prilezitostne, tak ti kludne staci aj ta lacnejsia fieldmann...ja som mal aj jednu aj druhu znacku a obidve mi da sa povedat ze vyhovovali...pri fieldmann je super to, ze je to dobra pila a za super cenu...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Jún 2020 10:34:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Nebudem ju každý deň používať, čosi!
Toľko toho zase na pílenie nemám.
Budem ju používať len na stromy, keď budem potrebovať nejaký ten konár odpíliť a potom na palivové drevo, ktoré mi raz ročne vozia, aby som mal čím kúriť.
Ale ani toho nie je až tak veľa.
A s ktorou sa ti lepšie robilo?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Jún 2020 11:45:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Najlepšie mať všetkých, len niekedy to financie nedovoľujú. My sme až po dvoch rokoch bývania v dome kupovali kosačku. Dovtedy sme si požičiavali. Nebolo to bohvie čo ale keď sa inak nedalo, tak jedine takto sme museli.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 9:32:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
majomak rozumiem, tym padom si myslim, ze by ti uplne stacila aj pila fieldmann...zbytocne budes mat nejaku drahu, ked s nou planujes len sem-tam pilit drevo...mne sa s obidvomi robilo dobre, ale je pravda, ze o tu lacnejsiu som sa az tak nebal, takze som si ju nechaval aj na stavbe a pouzival som ju castejsie...fakt si treba zvazit, kolko si ochotni do nej investovat...ak mas peniaze na rozhadzovanie, tak si dopraj aj drahsiu ale ak nie, tak tie od fieldmann su dobra volba..

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 13:43:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Eduard to muselo byt hrozne si kazdu chvilu poziciavat kosacku :shock: :/
To ste mali takych super susedov, ze ste si od nich kazdy tyzden ci dva poziciavali?
Ci od koho ste to mali??
Fakt klobuk dole, ja by som si radsej nejaku najlacnejsiu alebo z druhej ruky kupil ako takto poziciavat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 14:10:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Ani som nepovedal, že mi to nebolo blbé ale tak nič iné mi neostávalo. Veľa krát som trávu na ručáka kosil ale našťastie blízko nás má postavený barák aj moja sestra, tak tá nám dosť často požičiavala kosačku a potom sme si už kúpili aj my takú lacnú. Nejako proste začať musíš, takže my sme takto fungovali nejaké to obdobie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Jún 2020 12:55:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Eduard si mal aspon posilku zadarmo, ked si rucne kosil :lol: :D
A aku ste kupovali?
Este aj doteraz ju mate, ci uz ste menili?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Jún 2020 18:15:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Tomu ver, že som mal. Pokiaľ som všetko pokosil, tak aj tri dni ubehli a niekedy aj viac. Ale tak mali sme pekne pokosené a to je hlavné. Áno, ešte ju stále máme. Už keď sme kupovali, tak sme si vybrali benzínovú a hlavne s pojazdom, aby mohla aj žena kosiť. Túto konkrétne máme: https://www.fieldmann.sk/benzinova-kosacka/fzr-4008-79b.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 129 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt