Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 16:32:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 30 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2017 14:03:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
ako ja ked sa na to tak pozriem a bral by som do uvahy to, ze nemam material doma zvysny, ktory by sa dal pouzit, tak by som ju asi kupil, podla mna nebude medzi tym az tak velky cenovy rozdiel


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2017 9:58:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Mar 2017 8:32:39
Príspevky: 39
Ja neviem, nikdy som za tie kupované moc nebol. Búdu by mal psovi spraviť človek sám. Je to také, no neviem nevyhadzoval by som za novú toľké peniaze. Nášmu psovi som robil búdu ja a ešte som mu ju aj zateplil, nech tak v zime nezamrzne a má aj ako keby spálňu aby na neho nefúkalo. Také zádverie ako keby.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2017 11:31:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
budu by mal kazdy, kto si chce kupit psa vediet spravit sam. nikdy by som nerozmyslal nad tym, ze by som budu kupoval. vsak to nie je nic tazkeho podla mna. je to len par dosiek v sebe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2017 13:01:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
budu pre psa som robil sam a to vacsia bola moja radsto ked sa do nej nas pes nastahoval a mohol som povedat, ze som ju robil ja sam. Je to vec, ktoru by somasi zbytocne nekupoval. Vsak su strasne predrazene


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 12:49:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
susedia postavili rovno celý koterec a majú nemeckého ovčiaka. tie mreže okolo dali urobiť dopredu niekomu a tiež ju majú aj pekne postavenú na nožičkách a potom už sused iba zo starých dosák urobil taký úkryt vnútri v koterci a bol

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 11:44:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Tak my sme také riešiť nemuseli, keďže máme malého špica a on je len vo vnútri. Vonku ani svoju búdu nemá, len takú malú rohožku. Ale ak chce niekto pre svojho psíka búdu, podľa mňa sa dá postaviť aj svojpomocne. Veď to je len pár dosiek.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 14:03:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
Dakujem za rady, budeme teda budu robit aj zateplenu, nech ma pes luxus :D aj nozicky sme uz poriesili nech to teda nevlhne. Keby sa vyskytli nejake problemy, co dufam nebudu, sa pridem este spytat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2017 12:59:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
my aj ked mame doma tak psa nechavame spat vnutri takze sme tiez budu neriesili, ma iba taky pristresok so stenou z dvoch stran aby sa mal kde schovat ked nahodou nie sme cez den doma ale inak ho pustame na noc dnu spat

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2017 14:14:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Tak budu pre psa by som isto nikde nekupoval. Nie je to nic zloziteho a da sa s nou celkom fajn vyhrat aby ten kuto mal pohodlie ako si zaluzi a nakoniec, je fajn sa potom pochvalit vlastnym dielom, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Buda pre psa
PoslaťNapísal: Str 03. Máj 2017 8:54:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
za kupenu budu si isto budu pytat dost penazi. nepoviem, ze by som svojmu psovi nedoprial ale tak podla mna sa budy odjakziva vyrabali normalne doma a nie kupovali z obchodov


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 30 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt