Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 8:41:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2015 13:53:15 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 27. Júl 2015 13:49:08
Príspevky: 1
Dobrý deň,

po dlhom čase sme sa rozhodli pre kúpu nového mobilného domu, ktorým by sme vymenili našu starú unimobunku. Najlepšie riešenie, pre ktoré sme sa rozhodli je kúpa mobilného domu. Pred samotnou kúpou mobilného domu by sme radi uvítali Vaše skúsenosti, názory, postrehy na tieto 2 produkty pre ktoré sme sa rozhodli.

Prvým mobilným domom (http://www.mobilnedomy-predaj.eu/belmon ... ista-2-kk/) je podobný našej starej unimobunke, kde si to vieme predstaviť celkom, jediným rozdielom by bolo že by to bolo modernejšie bývanie.

Druhým, podstatne lákavejší mobilný dom je tento model (http://www.mobilnedomy-predaj.eu/cosalt ... er-4-kk-1/). Je pravda že dom je cenovo drahší ale povedzme si, že je to investícia do budúcnosti. Ocení to určite návšteva, ktorá príde a bude môcť prespať cez noc. Pokiaľ Vás napadlo, že investovať pre príležitostnú návštevu sa neoplatí, tak pravda je taká že s manželkou máme moc priateľov, s ktorými sa moc často navštevujeme.

Boli by sme Vám vďačný za Vaše názory a zapojenie sa do diskusie. Ďakujeme.

S pozdravom Alojz


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Pon 29. Feb 2016 9:41:10 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Pre ktory ste sa rozhodli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2016 8:50:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Ja si myslim ze cim vacsi tym lepsi, teda neviem ci je to este aktualne ale ja by som urcite investoval do vacsieho ked uz. Predsa je to investicia na cely zivot tak nech to nejako vyzera. Zaujimalo by ma tiez, ze pre ktory ste sa nakoniec rozhodli :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2016 12:23:09 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
losadamos píše:
Ja si myslim ze cim vacsi tym lepsi, teda neviem ci je to este aktualne ale ja by som urcite investoval do vacsieho ked uz. Predsa je to investicia na cely zivot tak nech to nejako vyzera. Zaujimalo by ma tiez, ze pre ktory ste sa nakoniec rozhodli :-)


Ja teda nesuhlasim lebo sak kazdy podla toho ako mu financie dovolia. Ja by som sa najviac orientoval na toto. Ak su aj na vacsi tak ok ale inak..je to na nich :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2016 12:15:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Ja by som tiež dal radšej väčší, lebo nikdy človek nevie kedy sa vyskytnú nejaké neočakávané veci a mohlo by sa stať že napríklad nebudú mať kde usadiť ľudí na párty :-D to by bola tragédia :-) :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2016 12:40:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
No ved ked mate vela priatelov tak je volba jasna nie? Ved neviem si predstavit ze by som mal mini obyvacku a potom by som rozmyslal ze ako ich usadim a kde :-) kto ma mensiu rodinu tak mu to staci ale vsade kde je velky kolektiv tak treba mysliet dopredu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Str 26. Okt 2016 13:36:44 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
toto je uplna parada kamarat akurat riesi dom takze mu aj poviem nech si kukne tie linky alebo nech najde na nete ako alternativu lebo maju mensi rozpocet tak asi bude rad :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2016 18:54:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Neviem či to je až taká parádna, ja osobne by som taký dom nikdy nechcela. Ale tak samozrejme je to každého vec


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2016 20:02:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Anezka tak ale pre niekoho ano, aj ked som skor toho nazoru ako ty ze ani ja by som nechcel taky dom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Mobilne domy
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2016 11:12:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
O kolko vyjde lacnejsie takyto mobilny dom? Vie mi niekto povedat?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt