Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 15:27:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 05. Aug 2020 9:56:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@salowel myslíš, že by sa niečo také mohlo stať?...potom by ale na to asi nejaká dlhoročná záruka nemohla byť nie?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 10. Aug 2020 13:03:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Suplik pozriem si ten web čo si mi poslal aby som si urobil predstavu o tom,,Musím si to asi aj nakresliť aby som si lepšie vedel predstaviť ako to nakombinovať akú veľkosť a tiež ako ich uložiť, či aj s nejakými medzerami alebo bez jak to bude najlepšie,, Nech to už nejako vyzerá,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 14. Aug 2020 8:40:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Salowel najlepšie je popýtať sa na toto priamo predajcu..
Tí musia vedieť o tomto najviac takže ti aj vysvetlia životnosť, výrobu a prečo niektoré drevoplasty majú životnosť desiatky rokov a niektoré len pár, teda aby si zachovali aj svoju farbu a celkový vzhľad..
Lmarek ty si to môžeš navrhnúť nakresliť a na základe toho ti vlastne vie firma čo sa tomu venuje vypracovať cenovú ponuku presne na mieru..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 18. Aug 2020 11:48:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
uz som bol pozriet nazivo drevoplast co sa davo na plot ze ako to vyzera co je to zac...dohodol som si stretnutie v jednej predajni a tam som sa zatial informoval o materiali...o zivotnosti a o vsetkych tych praktickych veciach a tiez aj o montazi...chcel som vediet ci robia montaz plotov tiez alebo ci si to sam urobim ako to bude najlepsie a vsetky veci okolo toho...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 19. Aug 2020 15:55:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..kavil a nakoniec si sa ako rozhodol??..urobíš to sám či ako?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 20. Aug 2020 12:19:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Romko ved niekto ti da na to zaruku len dva roky a tam sa nie je moc co cudovat...ked by sa to ozaj zacalo nejako rozpadat...ked je vyssia ta zaruka ze aspon na pat rokov a viac tak tam by som sa nebal ze by sa mi nieco s tym stalo...my sme s otcom nasli firmu, co poskytuje 25 rocnu zaruku na farebnu stalost a to nam vyhovuje...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Aug 2020 7:09:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Dahel ved to, ze to posobi tak prijemne, pomaly ako drevo, tak teplo, ze je to fajn a najma ak je dvor zeleny, ze su tam aj kvety, stromky, ovela lepsie to potom ukaze, ked je to akoby v jednom tom style, ze to spolu hra ako to hovori moja polovica.
Kralovic tak ste to s otcom uz vyriesili? Ma aj radost, co, ze konecne sa to niekam pohlo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2020 8:18:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@struhlik kým niekomu nepovieš, že to nie je tak podľa ani nebude vedieť, lebo to na pohľad len tak sa odhadnúť nedá, tiež ako som písal viem aký je to materiál a teda je to fakt :lol: Teraz je ešte počasie fajn, že sa dajú takéto veci porobiť dotiahnuť do konca, to je dobré :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 31. Aug 2020 20:52:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Čau kavil je to dobré vidieť to na živo čo? Aj ja som bol, proste niektoré veci musím vidieť na vlastné oči aby som vedel či ísť do toho či nie. A teda presvedčil som sa o tom, že aj drevoplast môže vyzerať dobre a môže byť kvalitný. A teda ten čo sme boli my pozrieť to sa ani nedá porovnať s tými tenkými doštičkami, čo som videl v hobby marketoch za pár korún, veď to je smiešne, že by si niekto čosi také dal :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 01. Sep 2020 7:40:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 11. Dec 2017 15:13:38
Príspevky: 27
Bydlisko: Martin
Lmarek aj ja som pozeral Timbermax, aj som sa na nich nakontaktoval a povedali mi, že s týmito praktickými vecami mi poradia, ak si s tým nebudem vedieť rady sám. Že mi navrhnú vhodné riešenie, aby proste dobre bolo a tým pádom mi dajú aj všetky komponenty, čo na to budem potrebovať.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt