Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 9:29:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 10. Mar 2021 19:15:47 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Dahel presne ako pises nasi tiez az po 30tich rokoch si menili plot, takze chcel som to podobne.
Aj preto som vyberu daval cas a nebolo to hned. Najskor ine veci som si chcel dokoncit a az potom plot a oplatilo sa, lebo potom som uz mal jasnu predstavu, co chcem ako si to predstavujem. Vyberal som aky rozmer, ako ukotvit, aku farbu, no stalo to zato.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 12. Mar 2021 20:29:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 74
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Dobré je, že sú firmy, ktoré majú už akože dosky priamo na plot...
Už som tu písal o tom, že sú špeci typy na to, ktorú sú vlastne k ľahkej montáži prispôsobené...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Sob 13. Mar 2021 9:37:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
co to pre teba znamena lahka montaz?
pre mna by najidealnejsim riesenim bolo keby sa nasiel niekto kto by mi to urobil a mal by som vybaveny cely plot a nemusel by som ja nad tym sediet a hladat varianty co a akym smerom sa asi radsej vybrat :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 17. Mar 2021 20:08:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@grogo ved a co ti v tom brani si to dat urobit nejakej firme? Tych firiem je uz vela, co robia ploty a teda rozne typy, z roznych materialov to je len na tebe co si vyberies, co preferujes.
Vies pokial nemas problem niekomu za pracu zaplatit tak v tom nevidim najmensi problem a nebudes mat starosti vobec s nicim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 18. Mar 2021 13:27:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...s velkostou drevoplastov je to ako?...oni sa robia nejako v rozmeroch ake ma clovek poziadavky?...chceme sa uz aj k tomuto dopracovat, kedze uz aj pocasie celkom praje, ze uz nie su take studene dni...tak by sme to chceli dat urobit...len muz spominal, ze by najskor chcel urobit murik aby bolo kam tie dosky dat...len neviem kolko to cele bude trvat...kolko ma rozostupy nechat a taketo prakticke veci...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 18. Mar 2021 14:01:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- neviem s urcitostou ale myslim ze on nemusi robit murik ani stlpiky da sa to aj inak urobit nemusi si komplikovat zivot kadejake riesenia dnes uz su -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 19. Mar 2021 19:59:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
je to tak ako pises da sa to aj inak...je to vseetko len o tom aku ma kto predstavu...nasiel som fotku na nete jak by to mohlo este vyzerat...ze nemusi sa s tym trapit a urobi vam to vsetko firma...ale tak jasne, ze musite sa riadit tym, co sa vam viac paci a tiez aby sa to hodilo aj k domu aby to nebolo ako past na oko...ale toto co ti posielam vyzera dobre...

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 23. Mar 2021 14:54:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Trombolat a mi povedz, že toto nevyzerá lepšie ako keby na tomto istom mieste bol vysoký betónový plot...To by bolo si myslím niečo hrozné, teda dozaista by to nebolo podľa môjho gusta...A k tomuto ešte doladiť aj terasu, prípade obklad fasády a dobre to spolu ukáže...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 25. Mar 2021 18:19:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Flipio teraz ale pri nových domoch som už ani nejako betónové ploty nevidel..
Už ten trendy by som povedal že pominul, skôr ľudia idú do toho aby to vyzeralo čo najprírodnejšie a toto teda vyzerá..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 25. Mar 2021 20:55:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- to nie, mne sa to tiez nepaci kedysi som hovoril, ze to bude prva vec co urobim, nech nam ludia nepozeraju dnu, na dvor, ale teda dnes uz mame ovela lepsie moznosti a najma lepsie to vyzera, ked je na plote drevo alebo cosi na taky styl. mate niekto skusenost s drevom na plote, ze kolko cca rokov to vydrzi ze to aj relativne v pohode vyzera? -


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt