Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 4:05:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 9:59:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Myslis akoze ako sa s nimi manipuluje a ci netreba nieco specialne pri montazi? Vzhladom na to, ze tie dosky su drevoplastove, nie su nejak tazke, ak si teda zvolis tie, ktore maju v sebe este tie dutinky, cize prazdny priestor, tak to je v pohode. Ziadne speci naradie a prislusenstvo na montaz tiez nepotrebujes. Podla mna by si to zvladla, ak si aspon priemerne zrucna v takychto veciach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 8:39:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... myslím, že v pohode, však aj podlahy si robievajú sami ľudia, že si len dosky zakúpia a potom už si podlahu porobia sami... to je myslím komplikovanejšie ako plot, lebo pri podlahe treba spraviť aj nejakú konštrukciu, podkonštrukciu, na ktorú sa budú potom dosky upevňovať a montovať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 10:55:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Vies aj nieco blizsie k tym konstrukciam? Neviem sice, ci vhodna tema, ale tak spominate tieto dosky, co ma zaujima. Chcel by som sa viacej dozvediet o tom, ako to je, ked sa montuju nie na plot, nie ako podlaha na terasu alebo kde, ale ked sa davaju na fasadu. Malo by potom ist o odvetravanu fasadu, ak sa nemylim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2022 8:37:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
ano, robi sa takto s tymi doskami odvetravana fasada. co ta zaujima? ako ma vyzerat ta konstrukcia, alebo z coho sa robi alebo co? najlepsie by bolo, keby bola hlinikova, lebo to je lahky material, pomerne lahko sa s nim aj pracuje, takze to nejak nezatazi samotnu stavbu. doskam je to viac menej jedno, ze o co sa budu primontovavat.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 12:49:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
na fasadu neviem, ci sa zvykne aj nejaka ina robit. ono to ma urcite dovody, preco prave takato je najvhodnejsia. ale to som chcel, ze tie ine moznosti, to sa skor tyka asi toho, ze ked sa z dosiek robi podlaha na terasu napriklad, alebo na balkon a podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 8:58:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Pri tom balkone tych moznosti zas nie je tolko, tam je najlepsie, ked sa spravi na terce. Ak sa teda bavime o takom tom balkone, co je akoze na poschodi. Tam by asi velky zmysel nemalo davat to na betonovu platnu alebo strkove lozko a zemne skrutky by asi tiez neboli najlepsim napadom. Toto je skor take nieco, co sa vyuzije pri tej terase.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 11:36:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Teoreticka situacia. Chcel by som ich dat na terasu, terasa je normalne vybetonovana do roviny, vsetko super. Tak potom by sa tam ktore z tych podlazi hodilo, alebo tie terce? Lebo tak predpokladam, ze cisto len na ten beton sa klast nebudu tie dosky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2022 9:37:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
tak potom by som tam dal asi uz len terce.. vsak naco by si tam daval strk alebo co.... ak to mas normalne pekne v rovine, pripadne mierne vyspadovane, tak by som asi do tejto moznosti isiel... alebo vsak skus sa poradit, ked budes vyberat dosky, ze co ti predajca poradi...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2022 11:04:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
ahoj, ja som sa pytala uz davnejsie ohladom drevoplatovych dosiek. nasla som si aj odporucania aj som si kadeco pozrela. chcem sa opytat este hadam poslednu vec. vyhliadla som si dosky od Timbermaxu. tak ze ci ich niekto mate a ci sa teda oplatia. lebo tak zase uplne lacne nie su, ale su krasne a podla toho, co som citala, tak aj znesu a vydrzia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2022 12:01:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Tak to je pravda, ale v tomto pripade aspon vies, za co platis. Staci si pozriet aj na ich stranke (to ale tipujem, ze uz budes mat napozerane) tie porovnania co tam maju. To myslim, ze ako po case vyzeraju tie ich dosky a ako nejake dalsie. Neviem teraz, ze ci su to tiez taketo podobne dosky alebo cisto drevene. Ale tak podstatne je to, ze ktore po tej dobe ako vyzeraju a tam je vitaz asi jasny by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt