Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 11:13:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 9:00:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
To je dost pravdepodobne si myslim. Ale tak tieto ploty tiez vydrzali predsa desiatky rokov...
Z tohto hladiska by som sa nebal ist aj do nejakej podobnej moznosti...
Ale zase z druhej strany, ak chcem, aby som to mal bez starosti aj po dalsie roky, tak je asi lepsie pozerat sa po niecom, co bude aj po tych rokoch vyzerat rovnako dobre a mna to nebude stat nejake usilie navyse, aby sa to docielilo...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 11:34:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Marosros len pozor na to, ze ktore tie dosky. Lebo su proste medzi nimi rozdiely, ci uz by sme sa bavili o vizualnej stranke, to je asi to take hlavne a prve, co kazdeho uputa. Ale rozdiely su aj medzi vlastnostami, ktorymi dosky disponuju. To vo velkej miere zalezi od toho, ako sa vyrabaju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 9:37:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@branikess hej hej, toto máš pravdu, tiež som to už zachytil. Ono ide hlavne o to, že kedy sa tie povrchové úpravy nanášajú na tie dosky. Lebo tak jednou z výhod takýchto dosiek by malo byť aj to, že sú protišmykové a to máš lepšie, keď to už máš zapustené v tej doske akože v celej a nie len potom po výrobe dodané ako nejakú povrchovú úpravu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 10:44:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
len toto si asi malokto vsima, ked si vybera ci uz dlazbu , dosky alebo hocijaku inu formu podlahy, ze ako sa to vlastne vyraba. to skor sa hladi na to, ako to vyzera, aka je zaruka a taketo parametre. akoze nechcem povedat, ze to nie je dobry ukazovatel, to rozhodne ano, ale asi sa mu priklada menej vyznamu, ako by sa malo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 12:07:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Cowboy presne toto som tym chcel povedat. Ono tak celkovo aj dalsie dobre vlastnosti a vyhody ziskavaju takto tie dosky. Vsak to lahko aj sam posudis, ked si pozries nejake realizacie, ze ako to vyzera cele po nejakom case. Pri niektorych staci aj rok, aby bolo vidno uz nejake opotrebenie. Preto treba vyberat s rozumom a nie dat aj na prvy dojem, ze je nieco vyhodnejsie ako nieco ine. Lebo tak asi nechces prerabat ci uz plot, terasu alebo cokolvek po takej kratkej dobe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 9:29:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Branikess tak ja som mala tú česť vidieť drevenú terasu, keď sa spravila, to bolo začiatkom roka a potom ku koncu roku. Už za ten rok to bolo vyblednuté a vôbec to nevyzeralo ako keď to bolo nové. Asi toľko môj poznatok k takejto drevenej terase.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 10:56:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
drevo je proste také, to keď neošetríš niečím poriadnym, tak potom na to doplatíš. to inak nejde, vyžaduje to údržbu, ktorú keď zanedbáš, tak proste to neostane bez následkov. preto u mňa vyhrávajú pri čomkoľvek bezúdržbové riešenia. možno to znie namyslene, ale môj čas je proste drahý a nechcem ho míňať na veci a robotu, keď nemusím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 13:09:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
... co by si teda poradil ine okrem toho dreva?... nieco umele?... nejake plastove vyplne na ten plot, alebo ake napriklad?... lebo mne akoze nic take nenapada a bud vidim akoze bez vyplne ploty, ze su take tie zelezne alebo co to je zac alebo potom take drevene... mne sa to akoze paci, ale uz som z viacerych stran pocula, ze to nie je takto nejak moc dobre...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 20. Dec 2022 8:14:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... okrem toho dreva, co ja akoze absolutne nie som jeho zastancom v takomto pripade... ano, skor nieco to umele... ale zas nie je umele ako umele, aby si si nemyslela... pozri Timbermax... robia s drevoplastovymi doskami... tych je tiez viacero druhov, ja viem, ale tie ich su take, ze na pohlad vyzeraju ako drevene... to si fakt pozri, ze ako to vyzera... podla mna sa ti to bude pozdavat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 02. Jan 2023 11:00:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
... tak ja vychadzam z toho, ze proste casom tie drevene veci co su vonku a prsi na to a snezi, v lete na to slnko prazi, tak po nejakej dobe to nevyzera tak dobre... preto som reku skor nieco z ineho sudka... nepoznam toto, co spominas, co je to zac... drevoplastove dosky som uz akoze zachytila nieco taketo, ale neviem, ci som to videla niekde nazivo...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt