Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:59:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2023 9:29:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
takze toto su tie drevoplastove dosky, hej? tak to by som akoze podla obrazka ani netipoval, ze je to ono. skor by som to veru k tomu drevu prirovnal, vsak to tak na pohlad vyzera, este aj taka ta struktura dreva je tam zachovana.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 9:46:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 52
ano, take tie lepsie drevoplastove dosky presne takto vyzeraju.
keby si to priblizis na detail, tak to ozaj je strukturou ciste drevo.
uvadza sa, ze ziadne dve dosky nie su rovnake, ako to mas aj keby si mal drevene dosky, cize o to lepsie to vyzera.
a daju sa aj v roznych farbach, ktore akoze iminuju nase alebo exoticke dreviny, takze aj ten vyber je dost velky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 10:51:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Chalani to čo ste toto našli, však to ako dobre vyzerá. Hneď by som brala podlahu vonku na teraske a pri bazéne z niečoho takéhoto. Dúfam, že konečne príde na rad tento rok aj ten bazén, toho sa neviem už dlhšie dočkať. Tam by teda mohlo ísť aj niečo takéto, áno? Ja viem, že sme v téme ohľadne plota, ale písalo sa, že niektoré tie dosky majú aj také aj onaké využitie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 9:31:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
vies co, ja by som povedal, ze je to uplne idealna volba pri ten bazen. akoze hej, jednak to, ze ti dosky nenasiaknu, ale to by zase ani dlazba nie, to je fakt. len dalsia vyhoda je to, ze pri bazene byva mokro, co si budeme hovorit, tak dosky su aj protismykove. to ja povazujem za dost velku vyhodu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 8:54:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
len ta dlazba je taka otazka a nesie to so sebou riziko, ze ci bude protismykova ozaj. lebo bracho co byva v bytovke, tak im asi dva roky dozadu zateplovali a robili aj nove schody, no vsetko okolo bytovky. a dali na schody nejaku protismykovu dlazbu, este aj s tymi drazkami, no ale to ako keby aj nebolo. to hlavne teraz v zime je des, ale aj ked normalne cez rok poprsi, tak sa musis ist zabradlim.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 11:42:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Preto by som sa tiez rad tomuto vyvaroval, lebo to je take, ze bud alebo. Ale tak ako to zistis dopredu, ci to bude smykat alebo nebude, ked zrejme sa neda spolahnut na to, co sa pri tej dlazbe pise??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 13:27:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Jan 2018 16:13:16
Príspevky: 23
tak da sa to aj vyskusat napriklad, lebo showroomy existuju, to ma uz hadam kazdy taky lepsi predajca spravene tak, ze ma predajnu a tam aj vystavene nejake exponaty, co si vies popozerat, poskusat (zalezi o co ide) a myslim, ze dlazba alebo tie dosky alebo cokolvek, co moze ist ako podlaha sa da takto ist skusit niekam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 9:49:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
lenže je rozdiel, či tú protišmykovosť získajú tie produkty tým, že sa nanesie len nejaká povrchová úprava, alebo je to vlastne už ako keby súčasťou tej dosky alebo dlažby. no dlažby asi ťažko, lebo tam nie je toľko možností. ale keď si pozrieš wpc dosky, tak u nich je viacero možností, ako sa vyrábajú a s tým súvisia potom aj tie vlastnosti, ktoré majú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 12:24:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Hej, co sme my davnejsie pozerali a hladali, tak sme tiez si toto vsimli, ze je to rozdiel... Ono je to neviem aka dvojita extruzia, ten vyrobny proces, ze sa to vsetko dokopy nejak miesa, ma to odolnejsie jadro a potom tu dalsiu vrstvu... Ale nie je to tak, ze by sa povrchova uprava nanasala dodatocne... My sme vybrali take dosky, kde nam dali 25 rokov zaruku na farebnu stalost, to bolo asi take hlavne rozhodujuce kriterium u nas...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 9:52:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 25
to nie su nahodou tie Timbermax dosky? pri nich som tusim nasla takuto vysoku zaruku. pri inych asi ani nie. necudujem sa, ze toto bola taka vec, co rozhodla. lebo to je asi jedna z tych dolezitych veci. proste chces to mas bezudrzbove a stale dobre vyzerajuce.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt