Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:31:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 8:21:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 25
cyclon: mňa by aj toto napríklad zaujímalo. pretože, keď som si to pozerala, tak mi vyhodilo akože rôzne dosky, keď som zadala, že chcem wpc. tak potom neviem, že ktorú sú tie ozajstné. ostatné sú potom nejaké imitácie akože? alebo je ich viacero druhov? pomôžte niekto :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 8:53:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... podla toho, ako som to pochopil, tak ano... vsak ked si to das vyhladat, tiez ti ich ukaze viacero. to mas ako pri vsetkom proste... potom uz len ostava vybrate take, ktore by zodpovedali tvojim predstavam, o tom, ako maju vyzerat a aby si sa vosiel do stanoveneho rozpoctu, ak nejaky mas... bol som pozerat nejake aj osobne a bol to rozdiel akoze nie len na pohlad ale aj na dotyk...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 9:22:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Pri plote to moze byt asi viac menej jedno, ale chapem, ako si to myslel. Tak ono je rozdiel, ci je ten povrch hladky alebo vrubkovany, drazkovany. Z toho titulu, ze v tych drazkach sa vie usadit zbytocne nejaky neporiadok. A tym zase len tebe vznikaju tazkosti. Takze za mna radsej zvolit tu hladku variantu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 8:19:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ved to som si tiez hovoril, ze pokial ides davat dosky na plot, tak asi az take dolezite nie je, ze ci su prijemne na dotyk alebo nie.
Skor by som sa orientoval viacej na to, aby boli tie dosky odolne. Tak celkovo, ale v tomto pripade, hlavne aby tam bola garantovana nejaka farebna stalost, aby sa nestalo, ze po jednom lete dostanu uplne iny odtien ako je povodny.
Lebo tu to nemas nicim kryte ako ked sa davaju dosky na terasu napriklad.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 8:44:16 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
To sa dá veľmi ľahko vybrať. Treba si odsledovať, kde kto ponúka akú záruku na toto a potom druhá vec, že sa oplatí ísť si aj pozrieť niekde niečo, kde tie dosky už sú takto voľne nejaký čas, že sa tam dá odsledovať, ako pôsobí na ne to slnko, dážď a podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 7:35:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Toto je fakt, lebo ono tie take obycajne, nie az tak kvalitne drevoplasty sa daju podla mna vlastnostami skor prirovnat k drevu ako ku kvalitnemu drevoplastu. Co sa tyka akoze toho, ako sa to sprava casom, vplyvom aj toho slnka, dazda a celkovo, tak odolnost nebude asi taka, ako by si cakal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 7:45:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
ahojte, chcela by som sa opytat. boli sme pozerat po obchodoch nieco, co by sa dalo dat na plot, ako ta vypln. rozmyslali sme tak, ze by sa napriklad dali take drevene dosky a spravila by sa jedna cast na dome s nimi ako obklad. nemate tak niekto spravene, ze by ste poslali foto, ako to vyzera? fasadu mame taku kremovu, az bielu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 10:57:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
drevo ti vydrzi pekne tak prvy rok. aj to ho budes musiet poriadne osetrit, aby to nezaslo a nezmenilo farbu a celkovo ten vizual. ked chces drevo, tak pozri drevoplastove dosky. akoze je to nieco trochu ine. ale daju sa najst aj take, ktore vyzeraju na nepoznanie od dreva na prvy pohlad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 14. Apr 2023 8:21:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Mar 2017 8:32:39
Príspevky: 38
Stačí keď zanedbáš starostlivosť, nenatrieš to, tak ako treba, vtedy ako treba, zaprší a už tam máš fľaky. Nieže by som ťa chcel nejak od toho odhovoriť, ale sú to proste fakty. Vyskúšajte si spraviť výlet do Šamorína do Timbermax, majú vonku spravené ukážky z dosiek, čo predávajú, to sú drevoplastové, čo spomína aj habik, tie sú odolnejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 7:49:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
lodiak22: my sme tam boli :) oplatí sa, ak uvažuješ nad niečím takýmto, lebo je to ozaj rozdiel pozrieť si to aj naživo, než keď predtým len na obrázkoch pozeráš a podľa toho sa máš pre niečo rozhodnúť...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt