Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 14:43:56


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 9:40:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Ale tiez asi nebudu mat vsetky tie drevoplastove dosky rovnake vlastnosti, ci ako to je? Som vcera akurat niekde cital, niekto hovoril, ake je to neekologicke riesenie taketo dosky. Tak som sa musel smiat, ze oproti drevenym doskam, ktore musis natierat a osetrovat kazdu chvilu, cize pouzivat kadejake produkty (aj chemicke) na to, tak to uz mi je len v poriadku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2023 10:10:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Take co ich treba este natierat, tak take by som nechcel. Vsak prave to ma byt ich vyhoda, ze uz tam nie je ziadna dalsia starostlivost, nemusis s tym stracat cas a financie. Takze isto by som isiel po takych lepsich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Apr 2023 8:55:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Hej no, pri plote asi toto treba akurát tak sledovať a podľa toho si vyberať. Keď sa dávajú tie dosky na podlahu, tak to berieš aj iné aspekty do úvahy. Tu je to o niečo jednoduchšie by som povedal, čo sa týka výberu, ale tak to neznamená, že to treba odfláknuť, to som zase nepovedal :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 03. Máj 2023 7:23:34 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Ked sa to dava ale na plot, tak tam nie je potrebna nejaka konstrukcia ako ked sa robi podlaha, nie? To sa moze rovno montovat na stlpiky, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 04. Máj 2023 8:33:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Pokiaľ ich chceš len takto dávať, že medzi čosi, tak tam nemusíš nič ďalšie pridávať. Však to by ako vyzeralo potom. Keby ich ideš upevňovať na nejaký dajme tomu starší betónový plot, tak potom hej, lebo priamo ich nemôžeš o ten plot uchytávať. Však to je ten istý princíp ako keď sa dávajú na terasu alebo na stenu na dom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 05. Máj 2023 9:39:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
je mi jasne, ze asi by sa tie dosky nejak mohli poskodit alebo aj ten podklad, keby sa takto na priamo montovali. ale ako sa to potom teda riesi? nieco na styl montaze na terce napriklad?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 09. Máj 2023 7:36:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
napriklad na terce... ale moznosti je viacero... skus si pozriet na webe Timbermaxu, to maju dost dobre vsetko popisane aj znazornene, ake su moznosti montaze takychto dosiek... kedze s nimi robia, tak si myslim, ze sa musia vyznat... oni by ti pripadne aj vedeli poradit, ze pre tvoj pripad, ako by to bolo najlepsie spravit...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2023 6:01:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Ked ale pripada viacero moznosti do uvahy, ze je tam fakt kvalitna priprava, tak potom aky sposob vyuzit? Ci nechat to radsej na nich, nech s tym poradia? A dalsia vec, ze ci budu ochotny take nejake poradenstvo poskytnut aj v tom pripade, ze budes kupovat len dosky, ale uz tu robotu si budes chciet sam spravit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2023 7:46:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- pozri, neopytas sa, nevies. vsak to zase nie je taka veda, aby si napisal mail alebo zdvihol telefon. isto sa da dohodnut aj stretnutie, to je podla mna najlepsie riesenie, lebo tak osobne si myslim, ze ti aj viacej poradia ako do telefonu, mozno ukazu, co a ako. da sa to aj svojpomocne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2023 8:51:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
nebudu k tomu aj nejake montazne navody?... viem, ze to pri niektorych produktoch takto byva, ze aj dostupne online vo forme videa alebo normalne v tlacenej podobe vedia poskytnut navody, alebo aspon take nejake strucne zhrnutie ako na to, zase nech to clovek nerobi ako pat a mat...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt