Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 11:02:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 72 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 12:51:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Kibat parada, tak prajem, nech ti dobre a hlavne co najdlhsie sluzi 8-)

Tibinono presne to som ti chcel aj napisat, ze ved chod kuknut a na mieste ked to aj vidis sa rychlejsie rozhodnes ako takto cez internet. Daj potom tiez vediet, ci si kupil alebo ako si sa rozhodol, ok?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 13:06:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
romikg vdaka, dufam, ze to tak bude! ale aj keby iba dva roky vydrzal, tak som spokojny, lebo za tu cenu sa fakt oplatil.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Okt 2020 7:32:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
My mame na benzin kosacku, takze to mi uplne vyhovuje, lebo pri koseni si neviem predstavit, ze by som musel davat pozor este aj na kabel, aby som ho nahodou presiel (to by sa mne isto stalo s mojim stastim :D :lol: ). Planujem ist dnes do elektra, nasiel som si predajnu, kde predavaju tieto Fieldmann produkty a uvidim, co mi povedia. Tak bude dostatocne dlhy kabel, tak uz viac nebudem ani spekulovat a zoberiem ho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Okt 2020 11:19:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Kibat som si isty, ze aj dlhsie vydrzi 8-) A uz si ho aj skusal?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Okt 2020 12:00:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
Musím povedať manželovi, ten mi spomínal, že by chcel niečo na lístie kúpiť, lebo na záhradke toho lístia máme požehnane. Hovoríte, že vysávač je na to dobrý? A čo potom s tým lístim robíte, keď ho povysávate? Kde ho vysypávate?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 11:12:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Jasne vlocka, ze vysavac je na to idealny. Mas potom aj druhu moznost, ze ho budes hrabat ale neviem, ci to to stoji za tu namahu. Lebo ako sme sa tu bavili, tak vysavace fieldmann nie su az take drahe a usetria ti kopu prace. Bud ho vyhadzujem do kontajnera co mame v dedine na bio odpad alebo sem tam ho pouzijem ako prirodne hnojivo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 14:51:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Vavriro!

Rozumiem, kazdy je zvyknuty na nieco ine. A bol si v tej predajni? Co ti povedali? Mal dostatocne dlhy kabel? Napis co si vyzistil, som zvedavy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 15:13:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
Jooooj tomu by som sa chcela vyhnúť, lebo mi je jasné, že by som to musela robiť ja :lol: :lol: Musím ho teda presvedčiť, že je to dobrá vec a nech to kúpime. A ktorý vysávač je taký dobrý? My nepotrebujeme nič drahé, keďže sa jedná iba o záhradku. Tak to by som skôr hnojila, keď to viem aj tak využiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 23. Okt 2020 12:30:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Heh, ako si si to rychlo rozmyslela :lol: :D K tym vysavacom, bavime sa tu o jednej znacke, ktora je aj v nazve napisana a oni maju dobre vysavace a aj cenu maju da sa povedat ze dost nizku. Ja ho aj mam doma a vyhovuje mi. Je spravne, ze si napisala, ze nepotrebujete drahy, lebo to je podla mna uplne zbytocne, nakolko povysavac aj s takymto lacnejsim. A ked sa ti nahodou pokazi, tak ta to menej zamrzi :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 23. Okt 2020 13:24:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
Na takéto veci som doslova expert :lol: :lol: Ale pššššt pred mojim mužom, ešte že nechodí na takéto fóra :lol: Oki, skúsim pozrieť a poviem aj jemu čo som zistila :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 72 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt