Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 7:00:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 72 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 03. Nov 2020 13:37:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Julico mam retazovu elektricku pilu od nich, tak sa pytaj co ta zaujima a co by si chcel vediet. Mam ju uz dost dlho, tak myslim, ze ti budem vediet poradit. No hned ti napisem, ze za tu cenu je to velmi dobra pila. Niektore pili stoja aj tri krat viac a nie su tak vykonovo dobre ako tieto. Aj ked ju potrebujes len prilezitostne, tak je to idealna pila, hlavne kvoli tej cene.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 15:46:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
dakujem kormoranica za ochotu ale vidim, ze mi tu este jeden odpisal, ze ma presne pilu aku planujem aj ja kupit, tak sa jeho popytam veci, aspon to nemusime komplikovat cez teba, to by bolo na dlho. dakujem ti ale este raz:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 15:49:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
losadamos v prvom rade ti dakujem, ze si sa ozval. zacnem tym, ze by som chcel vediet, ktoru konkretne od nich mas? videl som, ze ich maju viac. dokonca sa lisia prikonom a preto by ma zaujimalo, ci mas tu najsilnejsiu alebo ktoru mas? mna zaujala ta 2400 W, len na druhej strane sa bojim, ci nebude az moc silna, kedze s pilou az tak casto nerobim a nechcem si ublizit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 16:24:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Julico mam tu najsilnejsiu s prikonom 2400W, toto je ona: https://fieldmann.sk/elektricka-retazov ... fzp-2020-e. No ja s pilami viem narabat, kedze od mlada som pilil ked nam doviezli drevo, takze mne narabanie s pilou nerobi ziadny problem. Ak sa ale bojis, tak si radsej kup slabsiu, aj ked ja odporucam tuto, lebo ju mam a viem, ze je dobra. So vsetkymi pilami treba narabat opatrne, takze si myslim, ze to je skor o tom ako o prikone.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Nov 2020 14:13:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
takze ty mas presnu tu istu o ktorej aj ja uvazujem. to mas pravdu, ze pri pileni treba byt opatrny a ze s nou treba opatrne narabat. a ako dlho ju uz mas?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Nov 2020 15:10:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
chlapi a nie je lepsia benzinova pila? nemam momentalne doma ziadnu, lebo sa mi pokazila v lete a musim si kupit novu, no mal som benzinovu a to mi prislo take pohodlnejsie ako mat neustale kabel so sebou. ta pila @losadamos ma aky dlhy kabel???

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Nov 2020 11:26:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Julico no ak uvazujes o tej, ktorej link som ti pridal tak je to tak. Mam ju uz 3 roky tusim. Uz si presne ani nepamatam ale manzelka mi povedala, ze tri roky :D :lol: To je moja hlavicka na taketo veci :lol: :lol:

Olo zabi ma, ale vobec neviem ako dlhy kabel je na tej pile, nikdy som to nemeral. Ale je dost blby, nejako ma neobmedzuje ked s nou pilim, je to fajn.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Nov 2020 12:56:46 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Olo39 musím súhlasiť s tebou a tiež budem tvrdiť, že benzínová (motorová) píla je lepšia. Mal som raz elektrickú ale tá mi moc nevyhovovala. Ako výkonovo nebola zlá, veď stále si kupujem len jednu značku ale vadil mi ten kábel. Takto do benzínovej doplním len benzín a idem ďalej a nemusím mať poblíž elektriku, nie som viazaný na predĺžováky a tak. Preto ja odporúčam motorovú 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Nov 2020 14:07:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
blby je @losadamos? :lol: :lol: :lol: sa ti trosku pismenka poplietli ale pobavil si ma :lol: :lol:

a aku znacku mas teraz @gabo926? aj ja asi ostanem pri motorovej, nebudem spekulovat, ked uz som raz na taku zvyknuty.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 6:02:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 13. Feb 2019 13:14:52
Príspevky: 26
Ahojte :) Sledujem už dlhšie túto tému a teraz keď vidím, že sa tu bavíte o pílach, tak by som si tiež nechala poradiť. Chcem drahému na Vianoce ako darček nejakú kúpiť. Myslíte si, že to bude dobrý darček? A viete mi poradiť, ktorá píla je taká výkonnejšia ale zase aj cenovo prijateľná? Ďakovala ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 72 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt