Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:02:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 57 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 8:22:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Norci22 píše:
lulusiaa píše:
Segra teraz tiez riesila zimnu zahradu, maju velky dom takze ona bola rozhodnutá ist do toho ale nejake inspiracie nepozerala.Toto ked jej ukazem tak pukne zavistou :-D



A prosim ta kolko ju to vyslo? Nerozmyslala radsej nad altankom? Lebo ja sa stale neviem rozhdnut :-(


Ptresne to by aj mna zaujimalo :-) lebo tak pekne to vyzera ale stavim sa ze ked budem pocut cenu tak padnem zo stolicky :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 13:26:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Hej presne preto som aj ja len poslintal a nechal to tak :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 7:47:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
No ale co keby si teda viac zamakal a nezostalo len pr slintani :-D vzdy je cas na plneni svojich snov :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 10:51:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
My síce máme zimnú záhradu ale toto sa teda nechytá :-D tá naša je skôr len ako prekrytá veranda ale toto je teda nádhera :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2016 12:48:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Toto sa mi vzdy velmi pacilo a pridavam sa k ostatnym ze asi by to stalo trosku viac peniazi vybudovat nieco taketo preto to aj ma dost malo ludi teda v mojom okoli nikto.Ale pit tam rano kavicku to by bolo nieco


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Str 26. Okt 2016 13:44:08 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
[quote="branikess"]Toto sa mi vzdy velmi pacilo a pridavam sa k ostatnym ze asi by to stalo trosku viac peniazi vybudovat nieco taketo preto to aj ma dost malo ludi teda v mojom okoli nikto.Ale pit tam rano kavicku to by bolo nieco[/quo
noo ranna kava s manzekou na takejto teraske na to by som si vedel zvyknut :-D len skoda ze asi len na roume a vo sne :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Štv 27. Okt 2016 10:43:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
My máme zimnú záhradu :-)Ale celkom ma zaujal ten nábytok aký použili lebo už som minule rozmýšľal že by sa zišlo to troška oživiť, ale asi by som zvolil ten paletový a skúsil by som to sám a manželka by mohla ušiť poťahy. Vy niekto máte také na terase alebo niekde? Zvládnem to?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Pon 31. Okt 2016 15:22:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
tazke povedat ci to zvladnes lebo ja som to skusal a nezvladol som to :-Dty musis vediet aky so zrucny a ci je tvoja zena natolko zrucna ze to zvladne tiez :-) ale kazdopadne drzim palce a potom daj vediet ci si sa do toho pustil a ako si dopadol


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2016 14:07:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
kamos robil ten nabytok z paliet na terasu aj postel ma taku ale mne sa to nelubi postele lebo to nema celo to je take divne.ale na terasu alebo takto do zimnej by to bolo fajn a myslim ze by to mozno nebolo az take drahe ani keby si to nerobil sam.skus sa poinformovat niekde v drevarskych firmacj co robia nabytok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 12:41:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
mne sa to nejako nepáči veľmi ten nábytok ale každému sa iné.ja som zasa blázon do takého modernejšieho ratanu. to by som si z toho urobil celý byt keby sa dalo :-D a do takej zimnej zíhrady by to tiež bolo pekné


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 57 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt