Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 5:29:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 11:04:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Sakxia tazko sa budem ja k tomu nejak vyjadrovat, ked neviem, ako to prebieha presne. Ale tak tipujem, ze tie povrchove upravy sa nanasaju nejakym procesom dodatocne. Ze proste vyrobia normalne vane a vanicky, to maju na sklade a ked si zakaznik povie, ze by chcel niektoru z nich, tak sa to tam dodatocne dorobi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 12:55:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Marrrek no presne takto som to veru myslela. Áno, stačí ti nájsť si kúpelňové štúdio a tam sa na to popýtať. Ono je to taká značka, že si myslím, že ozaj pomaly všade na ňu natrafíš, že radi ju majú v ponuke, lebo sa dobre predáva. Súhlasím s tebou, smalt je v tomto dobrá voľba obzvlášť, keď chceš kupovať niečo odolnejšie, tak je to lepšie rozhodnutie ako kúpiť plastovú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 10:59:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Dvoranka no to máš pravdu, mohla som byť hneď presnejšia. Táto, čo sme kupovali a čo si videla na foto, tak to je Kaldewei. My sme dostali odporúčanie od známych, čo stavali a zariaďovali dom a do oboch kúpelní dávali vybavenie od nich. Do jednej kúpeľne dávali vaňu, takú podobnú ako je táto naša a v druhej majú sprchový, tak tam kupovali vaničku od nich.
Lyda no tiež si myslím, že to bude nejak takto podobne prebiehať. Možnože sa tu objaví niekto, kto bude presnejšie vedieť. Ale tak dôležitejšie sú samotné úpravy a nie to, kedy a ako sa tam nanášajú. Teda aspoň pre mňa :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 11:52:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Profesorka mne sa tiez tie plastove nejak proste prestali pozdavat. Uz som asi dospel alebo co a inak to proste vnimam. Radsej aj zainvestujem, ak to bude potrebne, ale nech je to poriadne a aj dobre spravene okolo, aby to vydrzalo co najdlhsie. Ked som zabrdol do tych investicii, tak co sa cien tyka, to sa ako pohybuje? Neviem, ze ci je to lacnejsie, drahsie ako tie plastove alebo su tie ceny porovnatelne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 20. Dec 2021 9:51:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Sakxia oni maju v ponuke takto komplet vybavenie do kupelne? Ci len tie vane a vanicky, co si spominala? Aj predajňu majú kde prosím ťa? Lebo niečo také ako vaňu by som si chcela aspoň ja teda pozrieť aj naživo predtým, než ju kúpim domov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 03. Jan 2022 7:41:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Dvoranka co myslis pod tym komplet vybavenim? Akoze uplne, ze vsetko, ci len sanitu a baterie a taketo veci? Tym uplne vsetkym mam na mysli akoze aj obklady atd. Ale to si myslim, ze by musela byt nejaka firma, co ma priamo v portfoliu, ze robia na komplet cele kupelne a wecka? To mas dobry plan, ze to chces ist dopredu pozriet. Podla mna sa oplati ist pozriet si takto zariadenie do domu. Ine je ked sa objednavaju nejake drobnosti online alebo oblecenie, ale taketo nieco, to si myslim, ze je lepsie si dopredu pozriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 13:41:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Marrrek neviem, či dospel je to správne slovo, ale viem, ako to myslíš. Ale ohľadne toho investovania, to máš pravdu. Ale zase nie je to taký rozdiel oproti tým plastovým, čo sa týka ceny. Záleží samozrejme od toho, že akú si vyberieš, ale sú tie ceny prijateľné si myslím. Však vyskúšaj si popozerať, neviem, aký máš stanovený limit, že do akého rozpočtu by si sa chcel zmestiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 9:41:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
dvoranka normalne ked pojdes do hociktoreho kupelnove studia, tak si myslim, ze ich budu mat v ponuke. lebo to je ozaj taka znacka znama a uz funguje dlhsie, ze ju mavaju hadam vsade v ponuke. teda ak nehovorime o nejakom markete polskeho charakteru, tam by som asi nieco taketo nehladal. uz len kvoli tej kvalite, tam asi taketo nieco kvalitne neponukaju. ale mozno som len zaujaty skusenostami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 13:30:01 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sakxia no lebo fakt to mate pekne spravene a ked hovoris, ze ste si to sami robili, to ste fakt sikovni. Odkial ste nakupovali nove vybavenie do kupelne? Akoze tu vanu a tipujem teda ze aj umyvadlo ste, ked uz tak uz. Aj pracku ste davali novu? Ze ci to bolo taka komplet prerabka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 11:49:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Profesorka nemam nejak ze vyslovene stanoveny rozpocet. Jasne, ze by sa mi pacilo, keby to stalo co najmenej. Ale som realista a viem, ze ked chcem nieco kvalitne, tak aj zaplatim. Ale tak aj kvalita sa da kupit za primeranu cenu. Co som si zatial pozeral, tak nebola to taka katrastrofa. Konkretnu znacku som zatial nie, skor len tak vseobecne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt