Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 0:51:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 12:27:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
vanu podla mna treba kupit poriadnu a hlavne nie plastovu- akrylatovu. tym by som sa snazil vyhnut... a mas zaujem o volnestojacu, rohovu klasicku alebo dokonca masaznu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 12:59:28 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kogen uplny suhlas, toho sme sa drzali, ked sme sa rozhodovvali a vyberali sme, ze ktoru vanu kupit. brali sme rovno velku vanu a aj vanicku do sprchove Kaldewei. to je smalt, tam je istota, ze aj nieco znesie a vydrzi jednoznacne dlhsie ako plastove prevedenie. u teba je to ako? tiez to vyhral smalt pri vybere ci nieco ine?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Jan 2022 10:41:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
klasika, ja som sa po inom materialovom prevedeni nejak ani nepozeral. proste je to by som bol povedal overena klasika. mam kamoska, ktory mal akrylatovu vanu a po 2 rokoch ju tusim musel menit. no nastastie aj on isiel potom do smaltu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 11:47:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Bardanka no veď hej a plánujeme aj do toho trošku investovať, nech to už stojí za to, tak bude asi ozaj lepšie ísť to najskôr aj pozrieť. Akože ja som si pozerala tak zbežne niečo, ale lepšie si to aj naživo pozrieť pred objednaním. To predsa len človek takú inú predstavu o tom získa. Hlavne čo sa rozmerov týka, lebo ono to je síce uvedené pri každej vani, že aké má rozmery, koľko krát koľko, ale ja si to takto neviem nejak predstaviť.
Duflo fakt myslíš? Tak ja to teda doma navrhnem, aby sme sa išli popozerať a ak sa zadarí, tak by sme hádam mohli aj rovno niečo objednať. Nech sa už nejak posunieme ďalej. No to takto do spomínaného marketu nechcem, normálne k riadnemu predajcovi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 12:37:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 67
Bydlisko: Malacky
my ked sme kupovali vanu, tak som si do nej proste v showroome normalne na sucho lahla. ja som veky milovnik napustenej vane, takze som si ju chcela vyskusat, ci mi bude vyhovovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 13:18:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Heh to fakt? A predajcovia s tym nemali problem ziadny? Sranda nikdy som nikoho takto si vanu skusat nevidel


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 17:42:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
To by som si veru tiež rád pozrel. No ak sa smiem spýtať, kde ste boli takto vaňu pozerať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 9:40:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Ale prečo by s tým mali mať problém. Však aj sedačku, keď idete kupovať, tak tiež ju vyskúšate, že si na ňu sadnete, alebo na posteľ si skúsite ľahnúť. Tak to je rovnako aj pri vani podľa mňa. Nekupuješ také niečo každý deň, tak radšej vyskúšať, no nie? Ja som tiež tak a predajca sa ani nečudoval, že to dosť často ľudia robia, keď vyberajú. Keď to tam už majú vystavené, tak sa to pýta odskúšať :D Pýtaš sa na predajňu, tak my čo sme boli pozerať a vyberať a tak ďalej, tak sme boli v Siku, tam mávajú veľký výber.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 12:26:18 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Veď áno, no tak ale povedzme si, že pri vani, je to tak trocha netradičnejšie ako pri sedačke alebo matraci. A aj ste si tam nejakú teda vybrali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 10:11:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Erdzi no my sa tak snažíme, že čo si vieme spraviť sami, alebo čo nevyzerá byť nejak náročné, tak to si chceme sami porobiť. Toto sme si dopredu pozreli aj kadejaké videá a myslím, že to dobre vyzerá v konečnom dôsledku. Nedávno som to tu písala, kde sme kupovali aj od akého výrobcu :) Hej no, to bola taká na komplet prerábka, že aj tú práčku a sušičku sme dávali novú a aj to umývadlo, na ktoré si sa pýtala :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt