Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:46:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 18:48:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Áno presne tak som to myslela. Mne sa moc páči čierna vaňa a môj muž ju zásadne odmieta len srkz toho, že na nej bude proste stále všetko vidno - čo sa hlavne stekancov a vodného kameňa týka. Hneď si to aj idem pozrieť, lebo ak by to tak bolo, tak by nemal už žiadny argument prečo takú nie :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 12:57:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Lokma, prepac, ze az po takom case odpisujem, ale ako pozeram, tak uz ti poradili chalani. S tou povrchovou upravou je to uplne super. Ozaj nie su na vani nejake stekance od vody alebo tie drobne kvapocky usadene. Za mna odporucam, ci uz na takuto tmavu vanu alebo klasicku bielu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 10. Mar 2022 12:07:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
... to je smaltovana vana, ano?... aspon mam z nej taky pocit, z toho obrazka... my sme tiez takuto kupovali... hlavne teda preto, ze moj chlap dost hladi akoze na zivotne prostredie a eko bio zalezitosti podla mna su stvorene ako pre neho... preto aj ked sme riesili vybavenie kupelne, tak sme na toto dost prihliadali a podla toho vyberali...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 10. Mar 2022 19:07:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
nicolletka píše:
Lokma, prepac, ze az po takom case odpisujem, ale ako pozeram, tak uz ti poradili chalani. S tou povrchovou upravou je to uplne super. Ozaj nie su na vani nejake stekance od vody alebo tie drobne kvapocky usadene. Za mna odporucam, ci uz na takuto tmavu vanu alebo klasicku bielu.

Ajoj. Nevadí, aj tak ste mi tu moc pomohli a vďaka vám a vaším odporúčaniam, sa už aj manžel naklonil mojej predstave


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 8:48:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Martta tým chceš povedať, že smaltované vane sú šetrnejšie k životnému prostrediu? Akože v čom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 10:28:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Lokma jeeej to vazne? Tak som som rada, ze to takto nakoniec u vas dopadlo. Vsak podla mna dobre rozhodnutie. Tak ste boli uz aj nieco pozriet a vybrat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 13:02:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Pozerali sme len katalóg, lebo takú ako by som chcela, neviem či majú priamo niekde vystavenú. No páči sa mi model Conoduo vo farbe čierny mat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 8:50:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
ahojte, všimla som si, že tu riešite prevažne vane, akože fakt sú pekné, čo som si pozrela aj fotku aj podľa názvu, keď som si vyhľadala. vyzerajú jednoducho a zároveň moderne a teda aj tak, že aj niečo znesú. a presne pre toto by som sa vás chcela opýtať, či by ste mi náhodou vedeli aj sprchovú vaničku poradiť nejakú takú odolnejšiu. môj chlap je docela vyššia váhová kategória, takže nech aj vydrží tá vanička niečo :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 8:19:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Tiva akože v tom, že aké materiály sa používajú na výrobu. Smalt je v tomto celkom jedinečný materiál, keďže je 100% recyklovateľný a udržateľný. Takže asi z tohto hľadiska to myslela. A dala by sa k tomu zarátať aj dlhšia životnosť ako pri plastových vaniach a vaničkách. Už len to, že sa poskytuje záruka na ne 30 rokov, tak to je akože celkom dosť si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 20. Mar 2022 18:47:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
co sa tyka materialu a ak je teda manzel poriadny chlap, tak isto by som umelu vanicku neriesila. ono sa to nezda, no je to haklivy material nie moc vhodny podla mna na taketo pouzitie, takze rozhodne by som volila smaltovanu pisem aj tak nejak z vlastnej skusenosti, kedze sme sa s plastovou nechali tiez zlakat a nie po dlhej dobe sme ju menili


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt