Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:28:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 8:40:28 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Marrrek viem, ze smaltovane vane a teda aj vanicky su odolnejsie, ale co sa tyka tych vlastnosti, tak ake dalsie este su vyhodou pri nich? Akoze hej odolnost, pevnost, toto s tou vodou co si pisal, ze dlhsie vydrzi tepla voda, ked sa vana napusti. Tak co este dalsie? Preto sa pytam, lebo si spomenul, ze je toho viacej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 20:20:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
no tak napriklad aj take nahodne zafarbenie. plast je nachylnejsi na takyto typ poskodenia alebo respektive naslednej udrzby - lahko sa v plaste naprklad pri drhnuti spravia take ryhy od drhnutia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 19. Apr 2022 9:04:45 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Fesak vidis, to mi nenapadlo aj taketo nieco brat do uvahy. Ja si uz roky farbim vlasy doma, tak aj z toho hladiska je to teda lepsie ten smalt. To by mi ani nebolo byvalo napadlo inac, ze taketo kadejake veci by sa mali brat do uvahy pri vybere a kupe. Spociatku som nejak rozdiel medzi tymi jednotlivymi vanami nevnimala, ale ako tak zistujem teraz, tak je toho hodne, co maju odlisne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 9:05:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
nemam nejake specialne poziadavky ohladne tej vizualnej stranky... staci mi nieco take klasicke, nemusia to byt ziadne nepravidlne tvary alebo rozlicne farby... takze zatial je rozhodnute, ze smalt... bol som pozerat aj Siku aj u Ptacka, nieco som aj nasiel, co by mohlo byt... ale tak rad by som si vypocul aj nejake nezavisle nazory a skusenosti este pred kupou...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 19:36:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 55
erdzi inak to je pravda, sam s tym skusenost mam a museli sme kvoli tomu menit vanu, no uz teda za poriadnu, lebo som mala na to uz nevry, ze na tej plastovej vani ostavalo vsetko vidno


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 04. Máj 2022 9:17:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Praga343 a tú poriadnu čo píšeš, tak to ste akú kupovali, že na nej nie je všetko vidno? Neviem úplne, že ako to myslíš, že či farbu má nejak inú, alebo že ide o iný materiál alebo čo. Lebo však každú vaňu treba umývať, aby vyzerala, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 8:32:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Minusso tak jasné, že každú treba umývať, keď chceš mať čisto. Ale dá sa to v niektorých prípadoch uľahčiť napríklad nejakou tou povrchovou úpravou ;) Potom nemusíš umývať tak často a ani používať kadejaké prostriedky na vodný kameň. Lebo keď si dáš úpravu takú, že ti bude voda sama automaticky stekať a nebude sa usádzať na povrchu, tak to vie byť nápomocné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 12:41:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 55
no uz smaltovanu, ani neviem, preco sme v tedy s tou akrylatovou vlastne vymyslali. no co uz, beriem to ako take ponaucenie a teraz uz konecne mame vanu ako ma byt. hej kazdu treba umyvat, no su rozne upravy, ked sa ti vsetko do povrchu nezazerie a do toho by som spon ja investovala


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 7:04:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
ono celkovo by mali byt smaltovane take odolnejsie aj bez tych povrchovych uprav, nie? aspon teda podla toho, co som sa zatial o tom docital, tak sa tak pise. ze nielen teda, ze je ten povrch taky inaksi, ale ze tak celkovo su aj odolnejsie tie vane. aj toto napriklad, ze sa tam hned vsetko neusadi, ako pises, nezazerie. lebo zena si vlasy nafarbi, ja tam stetce od farby umyjem a to by hned vyzerala taka nekvalitna vana desne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 6:55:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
podla mna ano, pretoze ked sme boli vyberat v kupelnovom studiu vybavenie do kupelne, tak nasa poziadavka bola taka, ze vyslovene sme chceli nieco co je odolnejsie ako su plastove, tak nam hned hovoril, ze tak potom by sme mohli nieco z tych smaltovych vybrat, ze tam je ten rozdiel porovnatelny. poradil nam pozriet si Kaldewei, tak sme pozreli, co mal vystavene, ale ze nech si pozrieme aj na nete ponuku, co maju, ze tam je toho viacej nez ma na ukazku. tak sme az potom neskor objednali, ale drzali sme sa teda jeho rady.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt