Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:26:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 25. Máj 2022 7:34:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Robinson to som inak už aj dávnejšie niekde čítala, že tie smaltované vane sú lepšie z tohto hľadiska. Nevedela som, že v tom môže byť až takýto rozdiel. Ale keď sme sa rozprávali s predajcom, tak ten hovoril, že by sme sa čudovali, koľko ľudí v poslednej dobe na toto prihliada, keď kupujú nové vybavenie do kúpeľní.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 25. Máj 2022 12:40:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Ono je teraz taka nie ze moda, ale vela ludi sa zacalo o to eko tak nejak viacej zaujimat, co je samozrejme super v kazdom jednom pripade


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 11:00:01 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Kogen to veru je, ja to schvalujem a som tomu rada. Tiez pokial je na vyber, tak vyberam radsej taketo eko veci. Akoze ci uz sa to tyka potravin, toho takeho celkoveho zivotneho stylu alebo napriklad aj tomto, ze pri vybere vane alebo vanicky. Je to v podstate malickost, co mozes spravit a mozes tak prirode a aj sebe, ked sa to tak zoberie, lebo tie smaltovane maju vyrazne dlhsiu zivotnost, to sa odvija aj od toho, ze su odolnejsie a take pevnejsie, ze viacej vydrzia a hned sa len tak neposkodia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 01. Jún 2022 12:07:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Izy podľa mňa budem mať pravdu, pretože to sú informácie, ktoré som sa dozvedel na oficiálnych stránkach a weboch, to nie je len tak, že som sa o tom debatil niekde s kolegami alebo čo. S tou osvetou súhlasím, to by prospelo nám ľuďom a tak celkovo asi celej spoločnosti.
Stavbar to máme, máme smaltovanú, po tomto celom, čo som písal a ešte je toho aj omnoho viacej, tak by som tú plastovú nekupoval. Smaltovaná je celkovo odolnejšia, pevnejšia a teda aj tieto iné výhody sú pri nej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 18:43:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Vela ludi zacalo v poslednej dobe tak premyslat a mozno aj z toho ekonomickeho hladiska, radsej si proste kupia nieco, co im vydrzi roky ako kazdu chvilu to menit pre opotrebenie alebo doslova, ze dana vec dosluzi a neda sa uz pouzivat dalej


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 12:09:04 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Kogen presne toto isté som bral do úvahy, keď sme kupovali vaničku do sprchového. Že by som teda aj niečo navyše priplatil, prosto že nebudem kupovať to najlacnejšie. Lebo tak keď kúpiš niečo kvalitnejšie, tak potom máš väčšiu istotu, že to dlhšie vydrží, no nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Jún 2022 11:27:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
doros tak ale kvalitnejsie neznamena zase, ze musis kupovat rovno to nadrahsie, co je na trhu. nie raz som sa stretol uz s tym, ze napriklad drahe spotrebice neboli na tolko kvalitne, ako niektore lacnejsie varianty. takze ako aj pri inych veciach, tak ani pri tych vaniach sa neda prosto riadit len cenou. alebo teda da, no vsak preco by nie, ale neodporucal by som to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 7:13:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Depesak to je pravda, pretože aj my keď sme vyberali, tak tam boli také vane, čo boli akože pre nás ceny fakt vysoké, ale kúpili sme potom za úplne prijateľnú cenu. Že nemuseli sme to ani nejak na splátky riešiť, že by sme si museli peniaze brať navyše alebo čo. Tak to záleží už od toho, že kto si čo vyberie, v našom prípade to bola v podstate taká klasická vaňa, iné je potom, keď niekto kupuje napríklad také tie tvarované, tie čo nemajú taký typický tvar alebo si dávajú napríklad väčší rozmer ako je obvyklé. Ale to je zase podľa mňa normálne, že potom aj od takýchto vecí sa odvíja cena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Jún 2022 9:48:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
jardojar cize plastova proste nie. a su este aj nejake ine moznosti okrem tej smaltovanej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Jún 2022 12:18:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
no do plastovej by som osobne nesiel ale zaujima ma preco nechces ani do tej smaltovanej. nieco ti na tom vadi?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt