Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 8:36:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 20:52:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Ci len vymurovat a dat obklad alebo ci vanicku. Co je praktickejsie. Lebo dnes si to uz kadejako davaju, tak by som chcela vediet, co je lepsie.
Dakujem. Pozeram to akurat, aky typ je podla teba najpraktickejsi???


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 11:46:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
najpraktickejsie z akeho hladiska? vyberaj tak, aby sa ti aj pacilo to,coo tam chces dat. to ti kazdy povie len podla toho, co ma on doma, ze co je ako prakticke si myslim. my mame normalne sprchovu vanicku v sprchovom. steny oblozene kachlickami a len taku tu jednu sklenu zastenu. vanicku sme vyberali podla toho, aby nam aj rozmerovo pasovala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 12:52:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Aké sú tie vaničky rozmerovo? My máme v pláne väčší sprchový kút a chceli by sme obdĺžnikovú vaničku, len čo som zatiaľ kukal, tak rozmery všetko také menšie. Neviete mi poradiť kde by som obdĺžnik zohnal??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 7:40:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Kogen tak záleží samozrejme aj od predajcu, kam sa vyberieš pozerať tie vane, vaničky. Tak to myslím, že niektorí môžu byť taký, že proste len predať predať, ale treba vedieť, kam ísť pozerať a natrafíš aj na dobrých ;) Čo sa týka cien, tak to nemám pocit, že by to išlo nejak hore, malo by?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 11:50:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 58
Bydlisko: Trenčín
koloman aky hladas rozmer?... mate uz spravenu nejaku predpripravu a ze potrebujes zohnat presne do priestoru nejaku konkretnu velkost vanicky?... podla mna normalne v kupelnovom studiu najdes aj takuto, alebo vsak pokukat eshopy napriklad...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 12:02:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Henrich myslíš že je podstatné ísť pozerať osobne takéto veci? Nie je to jedno keby sa objedná cez net? Veď čo na tom osobne napozeráš, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 13:01:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Podla mna je to jedno, brat ten objednaval cez znameho len podla nejakeho katalogu a bolo. Podla mna pri tom proste treba pozriet len to, ze o aky material ide aka je povrchova uprava a tym padom je to vybavene.
Viem, ze jeho zaujimalo napriklad to aby mala vanicka upravu aby sa v nej nesmykalo, kedze maju syna, ktory je chory, ma problemy s nohami a preto chcel taketo cosi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 9:52:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
izy neviem, či chceš kupovať vaňu či vaničku, ale tak napríklad pri tej vani si ju môžeš aj vyskúšať v tej predajni. ak niekto kupuje vaňu, tak asi aj za tým účelom, že sa v nej bude kúpať, nielen sprchovať. a tým pádom, keď už si tam chceš poležať, tak či ti to je pohodlné, či je vaňa dostatočne veľká, v tomto prípade viem, že sa sleduje napríklad aj ten sklon ako keby chrbtovej opierky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 22. Aug 2022 15:01:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
V akej tej predajni? Akože myslíš, že normálne prídem do mm alebo niekde tak a môžem si to skúsiť?? Nie je to divné akože?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 7:19:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
nemate niekto mensi rozmer vane? neviem co je taka bezna dlzka, ale nam to tak nejakych len 150cm bude vychadzat a neviem ci je to vobec dobry napad ist do vane, ci to nebude malo, ci to nebude nepohodlne, nemate niekto skusenosti s takou kratsou?

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt