Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 20:27:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 15:33:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
ono ani by sa to nemlo porovnavat, kedze su to prakticky dva odlisne materialy a osobne fakt napriklad neviem, co ludi vedie k tomu si kupit ci uz plastovu vanu alebo napriklad sprchovu vanicku. ved uz ani ten cenovy rozdiel nie je taky markantny


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 11:36:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
ludia budu stale porovnavat a hladat kadejake lacnejsie a neviem ake varianty. pricom pri niektorych veciach sa viacej vyplati sustredit na ine parametre ako vyslovene len na cenu. ale mas v tomto inak pravdu, ze tie cenove rozdiely medzi smaltovanymi a plastovymi nie su take vyrazne. ono je to fakt porovnatelne. aj teda ked si nezvazis tie ostatne vyhody ale isiel by si ozaj len po cene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 13:29:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
clovek nie je niekedy taky bohaty aby si kupoval lacne veci a potom musel riesit po kratkej dobe ich vymenu. su proste veci, do ktorych sa oplati investovat, lebo potrebujeme, aby vydrzali co najdlhsie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 11:28:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Len tak zo zvedavosti, keď spomínate tie ceny, som si hodil vaňu rovnakých rozmerov do Google, aj plastovú aj smaltovanú a to je to isté. Zase hrať to na pár eur, to nemá zmysel. Plus sa dá na smaltovanú dať aj nejaká úprava navyše, aj záruku poskytujú pri takýchto vaniach dlhšiu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 18:18:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
no vidis to tak to znamena, ze smaltovana sa proste oplati este viac


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 9:25:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
takze hovorite, ze nejak na cenu sa netreba vyslovene sustredit?... radsej treba pozerat proste tie kadejake parametre a kriteria, co sa uvadzaju?... mam stanoveny cca nejaky rozpocet, co by som za vanu chcel dat, tak by ste vedeli poradit, ze co by som mal ako prve pozerat?... ono skusali ste napriklad aj vanu predtym ako ste ju kupili?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2023 10:16:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
tak ked to povies takto, tak to znie dost divne. jasne, ze na cenu pozerat budes, to neverim, keby aj niekto povedal, ze na toto nehladel. co sa tyka tych parametrov, tak neviem, ze ci mas vyhliadnutu nejaku uz konkretnejsie, aspon co sa toho materialu tyka. to je taky zaklad, od ktoreho sa potom odrazis dalej. ale tak treba pozerat na to, aby bola ta vana odolna a pevna, to je zaklad toho, aby ti vydrzala co najdlhsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2023 13:09:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Vies co, my sme mali vanu vybratu a nasli sme si napokon aj predajnu kde ju mali vystavenu a zena, ta si do nej normalne lahla, lebo ta sa veru lubi kupat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 10:38:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
Misiaak vlani som hladal, aku vanicku do sprchoveho kupit. Clovek by ani nepovedal, ze aj pri tomto je taky vyber. Vies co, napriklad ja som si na zaklade nejakych clankov, diskusii povedal, ze budem kupovat smaltovanu vanicku. Pisali, ze je to pevnejsie, co pre mna je dost podstatne. Nechcel som, aby mi to nejak zacalo praskat, vrzgat alebo co po case. Proste nech je to pevne a odolne. To si myslim, ze tato smaltovana uplne splna. Plus, daval som na nu aj protismykovu upravu. Este bola moznost aj taka vodu odpudzujuca, ale to som si povedal, ze to asi skor na vanu by sa hodilo, ze to by sme nejak asi nepocitili, ze to tam je, tak sme radsej tuto protismykovu vybrali. Aspon sme sa tym padom vyhli tomu, ze tam treba mat nejaku podlozku, aby sa predislo posmyknutiu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 13:20:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Aha a dá sa to aj tak, že sa tie povrchovú úpravy aj skombinujú a máš aj to aj to? Dobre si si vybral, že si nešiel po akrylátovej. Tie bývajú hlavne čo sa teda týka tých sprchových vaničiek aj dosť nestabilné


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt