Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 8:51:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 18. Jan 2023 14:32:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Aj nestabilné, no nám napríklad po čase praskla taká akrylátová vanička rovno pri posuvných dverách. sa to tam ako keby až tak vyšúchalo, že to nakoniec aj prasklo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 19. Jan 2023 8:43:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Driver dá sa aj tak spraviť, že si zvolíš obe tie povrchové úpravy samozrejme. Ale skôr som sa stretol s tým, že tak po jednej si vyberali ľudia. Ono čo sa týka tej stability, to je trošku diskutabilné, tam asi záleží aj od toho, že ako máš spravený celý ten sprchový kút. Ale akože hej, rozhodne radšej smaltovanú dať aj tú vaničku do sprchového. V tomto prípade by som skôr volil asi tú protišmykovú úpravu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 19. Jan 2023 13:29:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Tak ale potom to asi nie je najlacnejšie či? Lebo ako podľa mňa sa zídu aj obe :) Hej ale tak máš pravdu, ono to všetko záleží aj od osadenia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2023 10:11:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
Lacnejsie akoze co? Tak isto je v tom rozdiel, ci si vyberies jednu alebo dve povrchove upravy alebo ziadnu, nie? To sa tiez bude zaratavat do ceny, ako aj vsetko. Ale som nevedela, ze je taky rozdiel v tom, ze z akeho materialu je ta vanicka vyhotovena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Sob 21. Jan 2023 18:43:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
skor myslel, tie upravy ako samostane, ci to je velka investicia alebo nie... tak je to predsa len pouzivana vec a aspon ja ked si predstavim nieco z plastu, tak to hned vo mne evokuje nieco, co sa da lahsko pokrcit alebo prasknut

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2023 12:47:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Ale fajn o niečom takom vedieť, keďže asi to nebude u každej značky samozrejmosťou, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2023 13:30:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
nie takuto upravu nejau vsetky znacky. ale pozeral som co to tak vide, a aked si to preratas na tie roky, tak to nie je nic, co by si clovek nemohol dovolit, co si myslim, ze je super


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2023 9:28:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
mozem potvrdit, pozeral som vanicku do sprchoveho akoze cisto len vanicku a potom aj s protismykovou upravou a rozdiel medzi nimi bol da sa povedat nepodstatny. ked som si zvazil aj to, ze nebudeme musiet podchvilou kupovat take tie akoze protismykove podlozky, ktore je pomaly pracnejsie ocistit ako samotnu vanicku. takto je tam pekne krasne len vanicka. inak ono je aj vidno na tej vanicke tu upravu trochu, skusim to odotit, ci to bude vidiet aj na fotke, alebo pripadne nejaky obrazok dohladam a pridam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 29. Jan 2023 16:53:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 57
tak to ani nehovor, tiez sme mali kedysi tie podlozky, kazdu chvilu sa tam na nich nieco usadilo a furt som to musela surovat a dezinfikovat. to bol fakt zacarovany kolotoc


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 8:48:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Keď hovoríš, že kedysi, tak teraz ich už nedávate do sprchy alebo tiež ste dali vaničku s tou úpravou? Mne sa ľúbia smaltované, čo má Kaldewei napríklad. Preto spomínam, lebo viem, že u nich sa dá vybrať to, či chceš aj povrchovú úpravu alebo nie, a keď hej, tak že akú. Isto lepšie toto ako čistiť a podchvíľou ich meniť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt