Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:54:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 01. Jún 2023 10:22:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
No my sme využili takúto ponuku a dali sme si protišmykovú úpravu na vaňu. Takže si myslím, že by to malo ísť na všetky druhy a modely. Ale tak najlepšie budeš mať, keď sa priamo predajcu popýtaš. Alebo však firmy mávajú kontakty uvedené aj normálne na stránkach, tak si vieš aj takto poradiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 02. Jún 2023 9:14:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
mne sa pacili obidve tie povrchove upravy. aj protismykova antislip aj ta druha perl effect co ulahcuje cistenie. vsak ked ono je to take, ze obidve ta lakaju. lebo kazda ma nieco do seba a proste by si to vyuzila. nasla som si to na stranke kaldewei priamo a potom som sa aj vypytovala v predajni na to samozrejme, tam mi este o tom predavac potom rozpraval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Sob 03. Jún 2023 9:22:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
V celku ma zaujala ta protismykova uprava. U rodicov sa planuje prerabka kupelne, kedze maju vanu a v ich veku, by bol podla mna vhodnejsi sprchovy kut. Takze maju aj sprchove vanicky s takouto upravou? To su nejake vybezky alebo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2023 10:03:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
to som hned isiel pisat, ze ked maju teraz vanu a idu prerabat, tak v prvom rade by som riesil sprchovy kut. my sme tiez prerabali u nasich asi 10 15 rokov dozadu a tiez sme to takto vymenili. lebo v tej dobe boli vitalni, vladali, vsetko bolo okej, ale ako tie roky pribudaju, tak aj vana vie robit problemy, este tam vliezt, to je okej, ale potom pocas umyvania, ked sa trochu aj clovek presuva a potom ked ma z mokrej vane vyliezt, to byva problem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2023 16:06:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 52
Bydlisko: Žilina
a pozerali ste uz aj nejaky sprchovy kut? chcete s vanickou alebo podlahu len vymurujete?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2023 8:48:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
Murovany s vanickou by som bral, aspon taku mam predstavu, ze sa spravi. Steny proste normalne, ale ten spodok nechce len dlazbu davat, tam by som rad vanicku presne aj z tohto dovodu, aby tam mohla byt ta uprava, nech sa tam nesmyka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2023 15:20:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
ako da sa spravit aj tak. inak pri tych vanickach, nie je napriklad po case problem s tym, ze sa zadrhavaju koleska na dverach?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 8:44:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
pri vanickach problem s kolieskami na dverach? nie som si isty, ze to spolu nejak suvisi. vsak to su uplne rozdielne veci toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 14:58:23 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
cwaldo - To ale byvali take tie stare sprchove kuty. Ako viem co myslis, no to bol problem skor s dverami. Teraz su vanicky rozne a vobec nie je nutnost mat dvere na takyto system, co myslis ty


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 08. Jún 2023 10:08:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 17. Apr 2023 11:18:24
Príspevky: 14
Bydlisko: Senec
aby som to uviedol na správnu mieru, tak problém nie je pri takýchto sprchových kútoch s vaničkou a ani s dverami, ale s ložiskami, ktoré sú v tých kolieskach na dverách. proste keď sa každý deň špliechajú vodou, je tam mokro, tak logicky to vychádza tak, že sa opotrebujú a bude ich treba vymeniť. kolieska, nie dvere a ani vaničku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt