Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:06:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 12:58:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
Zitiara ale taketo veci riesit cez telefon si ale ze vobec neviem predstavit! Ved to su veci, ktore je potrebne riesit osobne, je potrebne vidiet, ci vobec dana osoba existuje, ci to nie je nejaka podvodna firma, atd. Vies na co narazam, nie? Ved v dnesnej dobe tolko podvodnikov, ze fakt si treba vsetko preverovat!

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Júl 2021 10:09:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...bartas zalezi od firmy...niektore maju svojich architektov, ktori ti pomozu ktori si s tebou nad to sadnu...my sme tak riesili...lebo velakrat je nezmysel davat si nejaky katalogovy projekt a potom ho prerabat, lebo teda co som si po znamych zistovala, ked toto bola pre nas aktualna tema doma, tak proste som dosla na to, ze upravy katalogoveho projektu ich napokon vysli cca tak akoby si dali urobit individualny projekt...a to sa mi proste zdalo uletene...preto my sme sli do indi vindi...mame 122m2, velku kuchynu s obyvackou, co je u nas centrom diania a takto nam to vyhovuje...len ked chces aby ti firma aj projekt urobila musis sa informovat, ci to robia...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Júl 2021 11:06:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Dakujem za vysvetlenie hrncica, aspon trochu si ma do toho zasvatila, ako to funguje. Este sa ta spytam, ked ste riesili s firmou individualny projekt, tak ste si zan platili alebo to maju ako taky benefit?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Júl 2021 8:22:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Hrncica nemali ste ziadne nejake problemy pri stavbe domu? Zeby sa nejake dodacie lehoty predlzovali alebo cosi?
Mna by zaujimalo aj to, ze ako je to s dodanim napriklad strechy, s oknami, vchodovymi dverami a tak, vedia aj s tymto pomoct?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 10:04:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...normalne si to platis...ale ono oboznamia ta na zaciatku s nejakou tou cenou aby si mal proste prehlad...aby to nebolo pre teba prekvapenim...ale dobre je, ze vlastne architekt spolupracuje priamo s firmou, co bude dom stavat lebo najskor budu vediet sa dohodnut a vsetko take...ale je to lepsie ako som pisala ze prerabat nejaky katalogovy projekt, to proste bartas nema zmysel...
...danik nemali, keby sme mali, tak by som ti asi o tom nepisala...presne ako sme sa dohodli tak to aj bolo...na zaciatku nam povedali ako to bude prebiehat...co sa bude kedy robit a pravidelne sme komunikovali, takze ziadne neprijemne prekvapenie sa nekonalo...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 10:12:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Okey, aj som si myslel, ze to bude takto, ze si clovek sam zaplati za projekt, lebo to tak skoro vsetky firmy maju, co som si tak zistoval u ludi, ktory si dali postavit montovany dom. Aaa to je super, ze architekt spolupracuje, lebo by bola blbost, keby si s architektom nejaky dom navrhneme a potom nam firmy povie, ze to nie je mozne zrealizovat. Toto je velka vyhoda! A oni podla toho projektu potom aj nacenia dom alebo maju nejaku tarifu, ze vopred by mi vedeli povedat orientacnu cenu domu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 10:19:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...prave pre to je to dobre...a hned to mas na jednom mieste vyriesene, ze nemusis niekam zase inam behat a zhanat...podla projektu ti povedia, ze cca akoby to vychadzalo...popripade ti povedia co ako by bolo najlepsie...aj co sa tyka umiestnenia na pozemok a vsetko...takze to sa nemusis bat...Kontrakting stavia drevodomy uz nejaky ten cas takze maju skusenosti, maju prehlad co a jak ma byt...nam to velmi pomohlo, ze sme sa mohli na nich spolahnut...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Júl 2021 9:44:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Fajn, tak ich vyskusam kontaktovat a uvidim, ako sa dohodneme. Dakujem ti zatial za info, ak este nieco budem potrebovat, tak ta znovu oslovim.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Júl 2021 11:12:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
ked citam referencie na tu firmu tak si osobne myslim @bartas, ze dobre dopadnete. kazdopadne drzim palce, aby islo vsetko ako po masle :) ;) obdivujem tieto montovane domy a hlavne tu rychlost za aku vedia postavit montovany dom, je to nieco uzasne! :oops:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Júl 2021 7:50:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Natally nie je len to uzasne, ale fajn z mojho pohladu je to, ze proste aj sa rychlo postavi a zivotnost ma porovnatelnu s murovanym domom, co je proste nieco skvele. A skoda je, ze mnohi zabudame na to, ze vlastne vela stavieb aj v minulosti boli prave z dreva a mnohe sa zachovali do dnes takze to ma nieco do seba.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt