Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:04:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 15. Júl 2021 8:46:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 27
Bydlisko: Nováky
ako myslis farebnu. myslis nejaku horcicovu, tyrkysovu alebo aku vlastne. teraz je taka doba, ze si myslim, ze farebne sedacky celkom letia, tak to by nejak nemal byt problem si dat nejaku vyrobit v takejto farbe


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 15. Júl 2021 9:45:00 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
heh tak to budete mat doma celkom vesele potom. neviem, ja som zas na take cackarny neni. mam rad kvalitu, ale tak no aby to moc nekricalo, lebo ak prejde doba a moda niekam inam, nechcelo by sa mi to zas vsetko menit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 16. Júl 2021 12:53:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Tak niekedy si staci zvolit len netradicny tvar a farba moze byt neutralna a sedacka vtedy vobec nebude vyzerat tuctovo. Vseliako si sa a na to pozriet, no v tvojom pripade by som hladala nieco kvalitne, proste bay vyzerala ta sedacna skor luxusne a nie lacno jak od cinanov. Uz ked chces teda nieco ine


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Sob 17. Júl 2021 20:33:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Ako tvar ak by bola do L alebo do U, to mi je v podstate jedno, len by som bola rada, ak by bola teda vačšia keďže sa u nás zíde niekedy aj viacej ľudí, no ľúbime si na sedačke aj poleňošiť a to chce mať každý svoj priestor. Mne sa páčia také tie zložené sedačky, jeden diel taký a iný zas inej farby. Pre niekoho extrém, no podľa mňa to veľmi pekne vie ukázať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Ned 18. Júl 2021 11:07:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Hmm to je ale zaujimava predstava. Nebojis sa potom, ze sa ti ostatne veci v miestnosti budu zle kombinovat, ked bude takto farebna?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 19. Júl 2021 12:44:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Vieš čo, práveže vôbec. Veľa vecí bude v bielej a takých tých neutrálnych farbách, podlaha drevená, takže aby to všetko nepôsobilo tak nejak jednotne, proste to potrebujem niečím rozbiť. Ja nemám rada moc dekorácií, takže sa nebojím toho, že by to pôsobilo nejak prehnane


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 21. Júl 2021 9:07:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Zaujímavá predstava, no mne sa celkom páči a viem si to aj predstaviť. Vieš čo takú sedačku som videla v Topsedačkách. Sa mi zdá, že Orviská ju pridávala na svoj instagram. Bola skladaná a každý diel bol inej farby, no ako celok to pôsobilo veľmi dobre a neprišlo mi to ani neja rušivo. Skús si prezrieť ich stránku, možno ju tam majú vyfotenú

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 22. Júl 2021 11:36:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
áno áno tú som videla aj ja a poviem ti, krásny kúsok to bol a vôbec nevadilo, že taká farebná bola, priam naopak, v jednej farbe si ju ani neviem predstaviť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 23. Júl 2021 8:00:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Myslela si túto? https://www.topsedacky.sk/moderne-kozen ... -fox-trot/ Na vaše odporúčania som si pozrela ich stránku a táto my hneď padla do očí, lebo je to presne to, čo som tak dlho hľadala a nemohla nájsť. Ešte jednu tam však majú v takomto prevedení a chceli by sme sa tam s manželom ísť pozrieť. No do tejto som sa zamilovala na prvý pohľad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 8:31:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
úúú tak tá je teda brutáálna a ako si písala, neviem si ju predstaviť len v jednej farbe. to by podla mňa už nebolo ono, keď ju vidím v takejto kombinácii farieb. no tú by som veru brala aj hneď


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt