Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:51:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 9:42:55 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
emano tak dalo ako dalo, da sa, ked sa chce, vies ako. ale hlavne, ze uz ako tak fungujeme opat. ale pravda, toto mam uz vsetko na poriadku, co sa kotla tyka. dodanie nie je dlhe, ak ma predajca skladom, tak to je zalezitost chvilky, kym to expeduju. ak skladom nie je, tak potom sa len caka, kym sa kotol presunie z inej predajne alebo od vyrobcu, ale to je tiez tak nejaky tyzden max dva.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 12:14:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Baroon čiže zhruba tak, ako som aj hovoril. To dlhšie hádam trvá si vybrať a pre niečo konkrétne sa rozhodnúť než táto dodacia doba.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Jan 2022 9:31:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
musketier ja by som ešte spomenul, že je fajn sa zamerať potom aj na dostupnosť náhradných dielov a prípadný servis. dobré je aj toto mať dopredu aspoň ako tak naštudované, že kto bude chodiť na servis a kontroly. a hlavne nepozerať len čisto kotol, lebo však nekupuje sa len ten, teda aspoň väčšinou. treba porozmyšľať aj ohľadne akumulačnej nádrže, či sa bude kúriť do radiátorov alebo podlahovky a podobne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Jan 2022 11:07:32 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Americano toto by som povedal, že ale treba skôr s predajcom riešiť. Lebo neviem ako bežný zákazník by si pri všetkých tých výrobcoch a modeloch zisťoval ako je to s takýmito vecami. Preto keď sa mňa niekto pýta na radu ohľadne čohokoľvek, tak samozrejme poradím, pokiaľ viem, ale zakaždým odporučím komunikovať takéto odbornejšie záležitosti s predajcom alebo kľudne aj na výrobcu sa nakontaktovať. Však na stránkach oni mávajú uvedené kontakty.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 13:04:44 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
emano hej no, to si dost presne povedal. to rozhodovanie a vyberanie vie dat zabrat. obzvlast ked to nie je prave tvoja parketa, ze pozries na ponuku a vies, co by bolo dobre. ale takto si to aj blizsie vsetko citat a porovnavat, tak vie to byt narocne. preto som aj rad, ze som si nechal poradit, uz len tym sa usetrilo dost casu by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 9:07:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Tonak Deden díky za také menšie objasnenie. Nenapadlo by mi, že aj tie plechy napríklad treba sledovať pri výbere. Nuže dajte ešte nejaké odporúčania, že čo by bolo fajn si odsledovať. Akože také tie hlavné veci, to viem samozrejme, ale takéto niečo podobné.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 11:36:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Musketier tak to nie, to by som ani nepripustil, aby sa to takymto sposobom opravovalo, nejakymi nie original suciastkami. Cize hovoris, ze lepsie by bolo ist do toho noveho kotla. No poviem im, ze teda bude sa menit po zime. Ja som to tak nejak aj predpokladal, ze bude nutna kupa noveho. Aspon ze este teraz to potiahne a potom ked bude teplejsie, tak by sa to rychlo vymenilo. Dovtedy by som rad nasiel nan nahradu. Vies co, nad tym som nejak este neuvazoval. Ale myslim, ze kombinovany by sme mohli vylucit, na to nemaju priestor.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 7:34:51 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
duflo no tak to niečo takéto by som sa nepúšťal ja veru. ono už keď na zapojenie a inštaláciu si voláš technika, tak nevidím dôvod, že prečo následne potom by som sa v tom mal sám vŕtať. akože hej návody sú, vieš si pozrieť aj kadejaké videá, ale tak predsa. by som sa bál, že aj ohľadne záruky by to mohlo mať nejaké nevýhody potom, keď do toho zasahuje vlastne neodborník.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 8:14:40 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
americano moze byt, ono treba si toho odsledovat co najviac si myslim. ale toto ohladne tych nahradnych dielov by mi nebolo napadlo. ale tak ja mam tak najviac pozrety Atmos, to je cesky vyrobca a servisakov si skolia sami vo svojej fabrike. takze co sa tych nahradnych dielov tyka, nemyslim, ze s tymto by bol v ich pripade problem a ani nejake dlhe cakanie doby na dodanie, kedze to je tuto za rohom. zase co sa tyka toho celkoveho vybavenia, tak ano, nie je to cisto len kotol, mozno by som spomenul aj taky laddomat alebo davkovac peliet a zasobnik na pelety, teda pri peletovych kotloch, ale ono je toho viacej samozrejme, na co treba dat pozor. od toho su ale predajcovia, aby na toto vsetko upozornili a povedali, co treba kupit a spravit, aby sa zabezpecil spravny chod kotla.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 8:17:10 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
jamiro tiez by som nesuhlasil s takouto pracou, ked si zaplatis uz toho servisaka, ked treba nieco opravit a pozriet, tak ocakavas, ze aj potrebne diely budu, nazvyme to znackove. ved tak by to malo byt si myslim. je pravda, ze v pripade toho kombinovaneho je nutny o nieco vacsi priestor ako pri samostatnom, ale zase nie je to o tolko. maju normalne technicku miestnost na kotol spravenu, ci ho maju nejak spolocne ja neviem s pracovnou alebo garazou?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt