Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:26:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 11:35:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Burak máš pravdu, však to tak máš ako pri všetkom. Len v takýchto stavebných záležitostiach treba obzvlášť prihliadať aj na tú kvalitu si myslím. Lebo napríklad taký nábytok kúpiš aj lacnejší, tomu sa zase nemá nejak čo stať. Ale už pri podlahe vonku na terase alebo aj pri tom plote, to už sú také veci, že chceš spraviť raz a mať s tým dlhodobo pokoj. To sa mi ľúbi na tých doskách, že vlastne sa nemusíš o ne ani starať. Akože že to nevyžaduje to natieranie a s tým súvisiace prebrusovanie a tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 14. Jan 2022 12:29:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
deden no to si zlaty, ze si sem rovno odkaz pridal. pozrela som si, kym som isla odpisat. akoze ti poviem, ze som sa asi na to nejak namotala. budem musiet zistit, ci aj u nas by sa dalo nieco take spravit. uplne sa mi to paci, ako to vyzera na tom dome.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 10:36:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
jasamia tak to bolo najmenej, aspon mas lepsiu predstavu. lebo ako sa hovori, lepsie raz vidiet ako stokrat pocut, v tomto pripade citat. myslim si, ze tam nie su nejake obmedzujuce kriteria, ze by to z nejakeho dovodu nemalo ist spravit. to sa da asi na kazdu fasadu dat. ale ti poradim, odfot si dom a steny, na ktore by si to chcela dat a zasli im to do mailu s otazkami ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 9:26:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Bojkotak ano?... Tak to mam taky pocit, ze si jeden z mala... Lebo co som sa aj o takychto veciach rozpraval, tak skor prave ludia inklinuju k tym takym prirodnejsim farbam... Tym samozrejme nechcem povedat, ze na tych duhovych je nieco zleho... Je to take ozivenie a zmena... Ja to schvalujem uplne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 10:26:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Taka otazocka priatelia. Ked ste si davali na plot tieto wpc dosky. Tak stlpiky ste mali murovane, betonovane alebo ako ste ich mali predpripravene. A co sa tyka dlzky dosiek, tak treba sa prisposobit rozostupom stĺpikov tomuto, alebo sa daju objednať aj rovno na mieru, že mi prídu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 9:56:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
kralovic tak ja tomu rozumiem, niektomu proste vyhovuju take tie prirodne a neutralne tony a farby... my sme doma v tomto taki trochu opacni a ked sa da, tak si radsej vyberieme taku pestrejsiu moznost... ale zase nemysli si, ze mame doma vsetko kikiriki alebo co... vsetko s mierou samozrejme a aj taketo veci sa daju dobre nakombinovat... napriklad aj tie dosky farebne by dobre vynikli pri nejakej neutralnej sedej alebo podobnej fasade...
struhlik to je podla mna na tebe, ze ako sa rozhodnes... aj ze ako by sa ti to hodilo a podobne... vyskusaj si pozriet napriklad tuto nejaku inspiraciu https://www.timbermax.sk/ploty ... tam si vies aj precitat k tomu nejake tie info, aby si mal lepsiu predstavu, ako to chodi aj ohladne objednavania a podobne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 10:43:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
@vavriro akoze ten showroom myslis? no ten je v Samorine, neviem o tom, ze aj niekde inde by sa to dalo ist pozriet. ale vsak to tak fajn poloha, ze to nie je nejak daleko zo vsetkych smerov. a zase na stranke maju tiez toho dost, co si vies pozriet ako ukazku ich roboty. tiez wpc z marketov by som moc neriesil byt na tvojom mieste. co sa tyka kvality, tak je v tom dost znacny rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 11:31:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vlocka je to rozhodne vyhoda, ze sa o ne netreba starat. mozno by som spomenul ako dalsiu vyhodu aj to, ze co sa tycha chodze na boso, tak je to take fajn, ze to netlaci, nepicha. pri dlazbe mam ja zakazdym strach, ze sa mi doreze noha o tie hrany, akoze ja este v pohode, ja si dam na to pozor. ale vysvetli to malym detom, nech si daju pozor a nenahanaju sa. tuto by taketo poranenie nehrozilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 9:46:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Bojkotak diky za odkaz, pozriem to. Len ma zaujimalo, ze ci s tym ma aj niekto priamo skusenost. Ze ci si viem tie dosky objednat na mieru alebo potom si ich uz ja prisposobujem, ako potrebujem. Lebo nie uplne vsetky plotove dielce mam rovnako siroke, niektore su aj sikme skrz pozemok, co sa mierne tiahne do kopca. Ale vsak vyskusam to teda pozriet a ked tak, tak napisem priamo im ohladne otazok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 11:57:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva asi to bude ono, v pohode lokalita, to sa nestazujem. Vsak taketo nieco ked sa planuje robit, tak je fajn ist si to pozriet aj na vlastne oci. V com je teda rozdiel medzi tymito a tymi inymi?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt