Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 7:07:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 10:35:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
horarka no tak to hej, to je ine, ale zase asi nie kazdy si to vie sam zamerat. tam treba vediet, ze co treba. a ten predajca ti aspon povie, aj ked si to clovek uz sam teda potom pomeria. hej, tie vzorkovniky, to je dost vyhoda. lebo inak to moze vyzerat na obrazku a inak nazivo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 13:48:53 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Burak ved hej, toto mi je jasne. Vsak ked to je tienenie dovnutra, tak toto je v pohode asi teda. A to nevadi nicomu? Ked su tam potom tie dierky, keby sa da dolu to tienenie? Vies, ze sa napriklad niekto rozhodne potom pre nieco ine.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 7:48:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
burak by som nepovedala, ze zameranie tienenia moze byt nejak narocne. ale potom ked som nad tym porozmyslala, tak reku asi mas pravdu. ono hlavne to vonkajsie si myslim, ze treba dobre vymerat, aby tam neboli nejake hluche miesta, ze nieco nebude nahodou doliehat a by prefukovalo alebo nieco. neviem presne, ze co by sa tam vsetko mohlo stat. ale mas pravdu, ze bude lepsie, ked to pride zamerat niekto, kto s tym robi a ma skusenosti.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 10:00:43 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
dromir pozeral som to a do toho vonkajsie podla mna je neradno sa pustat len takto na zaklade videa alebo navodu. aspon ja si na to netrufam nejak. hej to som uz pomahal montovat taketo vnutorne rolety jednemu susedovi. to sa len par dierok navrtalo a prichytilo sa to. len pri vonkajsich roletach alebo hoc aj zaluziach je to o nieco komplikovanejsie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Jan 2022 8:04:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
misiaak akoze ja osobne by som istotne sa do toho nepustala. nehovorim zase, ze nezvladam aj taketo pracovne zalezitosti, ze ked treba nieco doma porobit, ale tak nove tienenie a skusit, ci by som to vedela a spravne spravila, tak to nie. to by som skor skusila cez predajcu si asi na to niekoho najst. vies co, ja som si len viac menej pozerala nejake obrazky a fotky, ze ako to maju porobene ludia a co je tak v ponuke, ale to skor len tak vseobecne, ze nikoho konkretneho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Jan 2022 13:23:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Horarka toto čo som spomínal, tak to tie lamely sú navrchu, akože strieška. A už si ich nakloníš podľa toho, ako to vyhovuje. Dajú sa samozrejme aj úplne zastrieť, keď chceš tieň. Na boky sa toto nedáva, tam sa to podľa mňa ani nejak nehodí. Tam skôr inú také rolety tieniace. No a čo sa týka toho ovládania, tak to samozrejme záleží na tebe, že čo si vyberieš. Myslím, že sa dá vybrať každá možnosť, čo si spomenula.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Jan 2022 8:15:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
karcialajci80 a to si treba nejak odsledovat, ze pri ktorom tieneni je ake to ovladanie? tak myslim, ze ci vsetky sa daju dat na to dialkove elektricke a tie aplikacie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 11:19:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
erdzi ak myslis z takeho praktickeho hladiska alebo ako by som to nazval, ze ci to nemoze niecomu uskodit, tak to nie. to je akoze cisto esteticka zalezitost potom. ale zase to si nepredstavuj neviem ake diery, ze by tam ostali. to len take drobne, to by trocha tmelu alebo nieco podobneho v pohode vyspravila.
horarka tak ja zase nehovorim, ze je to narocne akoze co sa tyka nejakej fyzickej narocnosti. ale aby to bolo vsetko na presno zamerane, to som tym myslel.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 14:13:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Horarka no jasné, treba si to pozrieť, alebo sa opýtať na to predajcu. Ale je tam tiež viacero možností na výber. Zakaždým pri každom druhu tienenia máš možnosť aj manuálneho ovládania a potom cez diaľkové a niektoré si myslím, že sa dajú prepojiť aj cez aplikácie a inteligentnú domácnosť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 8:03:39 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
ja by som si len dovolil take mensie zhrnutie mojej situacie, kedze som to tu riesil pred nedavnom s viacerymi z vas. vybrali sme nakoniec vonkajsie zaluzie, chcel som tie od Isotry, len som teda nevedel, ze ktory ten typ by bol najlepsi. predajca mi ponukol viacej na vyber, ale nakoniec sme sa zhodli, ze sa objednaju Cetta 65, ze to je proste taka klasika, tym sa neda nic pokazit a co sa tyka vlastnosti, tak su na tom velmi dobre. takze takto som pochodil. a co sa tyka tej montaze, tak to mi pridu namontovat teraz koncom tyzdna. nebudem sa ja do toho veru sam pustat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt