Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 0:49:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 11:43:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Tak to by asi neprekazalo, dolezite je, ze aj taketo nieco by bolo v ponuke. Diky za radu, popozeram to a hadam aj nieco vyberiem. Lebo nemam rad, ked mam behat niekde po obchodoch a nekonecne dlho vyberat. Preto som sa na to aj takto opytal, aby som si ulahcil robotu, haha.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 25. Jan 2022 12:00:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
ale ved treba si ulahcit robotu. tymto si podla mna dost vela casu usetril. daj potom vediet, ze ci aj nieco zohnal. lebo teda rozkladacia pohovka a nejaka pristelka, to je rozdiel. tak ze ako si sa rozhodol. ja by som vybrala asi tu rozkladaciu, lebo takto ked to mas len tak, tak je to taky fajn gaucik, ale teda vyhodou je, ze vie posluzit aj na spanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 10:01:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
eriicca vidis to, my kym sme sa rozhybali, tak zase vsetko funguje... ale radsej to vyriesime cim skor, ze si pojdeme aj nazivo pozriet... nahodou pridu zase dalsie opatrenia a zase clovek nebude moct nikam poriadne ani do obchodu ist... ale pozeral som tie 3d predajne, co si mi spominala... to bola parada, som nevedel, ze je aj takato moznost, ze to ma niekto takto spravene... odporucam isto aj ostatnym, aby si to vyskusali... aspon zbezne teda viem, ze aka je ponuka a podobne... lepsie sa tam budeme orientovat... lebo co som pozeral, tak obe tie predajne maju pomerne velke co sa rozlohy tyka a od toho sa samozrejme teda odvija aj mnozstvo vystavenych sedaciek....


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 27. Jan 2022 8:18:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir no ako si pochodil? mas aj nieco vybrate?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 9:27:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Dromir a však to treba si uľahčiť, keď je taká možnosť. Neviem, či si si pozeral aj na nete, ale majú normálne svoju web stránku a aj popísané a pofotené ohľadne všetkých tých produktov, čo predávajú. Tak tam by si si to vedel tiež aspoň tak predbežne pozrieť, kým sa vyberieš do predajne. Aby si vlastne vedel, že či ti to vyhovuje a tak. Ale myslím si, že bude, lebo je to také pekné, vkusné, a vieš si vybrať aj z viacerých poťahov, takže si to vieš zladiť zo zvyškom zariadenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 10:24:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Dromir tiež sme postupovali podobne ako píše Profesorka. Že sme si najskôr na nete popozerali ponuku a potom už keď sme mali tak predbežne vybraté, tak sme išli do predajne a tam to doladili. No teda ani nie že tak my domov, ale so sesternicou som bola kupovať, ona si nanovo zariaďovala vtedy. Najradšej mám na takýchto nákupoch skúšanie, že si môžeš sadnúť a vieš, či ti pasuje tá sedačka. Lebo niekto má rád také tvrdšie sedenie, niekto zase naopak, niekto vyššie opierky, niekomu viacej pasujú nastaviteľné a tak ďalej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 14:16:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Profesorka v pohode, mne je v podstate jedno, že kto mi info poskytne, hlavne, že sa k nemu dostanem. Díky teda, pozriem to, tak to môžem rovno na počítači aj pozrieť, keď netreba nič k tomu sťahovať. Presne ako si hovorila, nemám rád, keď mám potom zahltený či už počítač alebo telefón zbytočnosťami. Takto keď to funguje online, tak to je pre mňa osobne lepšie. A predajne majú kde potom teda? Akože také reálne, kde sa dá ísť aj fyzicky pozrieť? Alebo vieš čo? Nemusíš ani hovoriť, však si to pozriem na webe, keď budem tieto 3D pozerať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 14:16:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Bojkotak ved toto, ved toto, to je taka doba, ze fakt nevies, co bude o tyzdne. Ale ak to bude ako posledne roky, tak by sa to malo zlepsit takto po zime. Pevne v tom verim, ze sa to aj zlepsi a uz to tak ostane. Ze je to parada, ze 3D predajne? Mne sa to fakt paci, ze nieco taketo vymysleli, nie kazdy ponuka nieco taketo. Niekde som citala, ze to co maju oni tieto predajne, ze to su vlastne jedny z najvacsich tuto u nas na Slovensku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 8:07:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Urobili sme podobne presne tak, ako pisete. Najskor sme si pozreli na webe ponuku, ze co nas oslovi, ci si nieco vobec vyberieme a tak. No ale vybrali sme a nie jednu, takze potom prisla ta narocnejsia cast, ze rozhodnut sa len pre jednu sedacku. Ale reku to nechame potom na predajnu, ked tam budeme a nazivo si ich pozrieme. Co pises toto s tym vyskusanim, tak to uplne suhlasim. Vsak sedacka sa nekupuje len preto, aby dobre vyzerala, ale hlavne aby bola pohodlna, takze tiez sme poskusali. Zase nevalali sme sa tam, posedeli sme si a vyskusali tie operadla posuvne napriklad, ze ako sa to nastavuje a tak. Tak ale aby som dokoncil pribeh, tak vybrali sme a odchadzali s objednavkou, teraz uz len cakame na dodanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 8:33:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir to je zakazdym narocne sa rozhodnut pre nieco konkretne. zvlast ked pozriet tu celu ponuku Eurosofy. priznavam sa, ze na fb si chodim bezne pozerat, ake pridavaju prispevky. casto tam informuju aj o zlavach a novych kolekciach a pridavaju vela foto aj tam.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt