Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 15:26:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 25. Jan 2022 11:56:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
takto vam chlapci hromadne odpisem. som normalne rada, ze je taky zaujem o tieto moje roletky. co sa tyka toho svetla, tak to si vies navolit, alebo teda skor prepnut farbu. ale s tym sa ja nejak nebavkam, ze by som to prepinala hore dole. a co sa ovladania tyka, tak tom si dala na dialkove, nechcela som to riesit cez aplikaciu, dost, ze vysavac mam takto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 8:09:32 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
milida rozumiem, nie kazdemu vyhovuje zase mat vsetko poprepajane a ovladat to takto. zase je to prakticke z toho hladiska, ze telefon mas v podstate stale po ruke, tak vies mat aj tieto appky k dispozicii, ked treba. ale tak hlavne je, ze vyhovuje vo vsetkych ohladoch. som to spominal na obede v praci, ze som taketo nieco videl, tak to hned padali otazky, ze kto nieco taketo ponuka a ze kde sa to da ist pozriet a tak dalej. staci teda, ked poviem, ze Isotra je vyrobca? ostatne si budu potom uz vediet dohladat, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 10:07:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
galadriel to hovoris asi o tych plisse, viem, ze pri nich je tusim takato moznost... ale logicky z toho vychadza, ze pri kazdych tych latkovych by sa to mohlo dat takto riesit... ale najlepsie opytat sa rovno predajcu na to, alebo si zavolat hoc priamo aj vyrobcovi... vsak to maju tiez rozne infolinky alebo ked tak aj mail napisat... normalna otazka podla mna, ako zakaznika ta zaujima, aka je udrzba.... mne sa lubi ako je to pri nasom externom tieneni... to len zoberiem vapku, vystriekam a su zase ciste...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 27. Jan 2022 9:37:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Galadriel ja to schvalujem, zijeme uz v takej modernej dobe, ze ludia si ozaj vsetko co sa da ulahcuju. A ved dobre, narobime sa pri inych veciach. My sme takto ako prvu kupili umyvacku, potom vysavac a pomaly pribudaju dalsie veci. V tomto je to fajn, ze vedia vymysliet take technologie, co spravia robotu za cloveka. Akoze ovladanie toho tienenia nie je narocne ani ked to je manualne, ale tak chapes co tym chcem povedat. Tie samotne druhy su potom uz len vecou vkusu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 10:35:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Ahojte, mala by som takú otázočku ohľadne vonkajšieho tienenia. Vedeli by ste mi aspoň približne povedať, že ako sa tak pohybujú ceny? Chceli sme to riešiť už dávnejšie, ale nakoniec sme od toho upustili, lebo bolo treba iné veci porobiť. Tak ale dúfam, že teraz už prišiel ten čas, kedy sa aj tienenia dočkáme. Máme aj niečo našetrené, ale radi by sme vedeli, že či to bude postačovať alebo treba ešte niečo pošetriť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 11:26:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Bojkotak no áno, o nich som hovoril, ale čo som sa nedávno dozvedel, tak napríklad aj pri vertikálnych je takáto možnosť. Čiže asi to bude tak, ako hovoríš, že ak sú látkové, tak by tam mala byť možnosť takejto údržby. Ani nepoužívaš žiadne čistiace prostriedky na to? Len čisto vodou to prepláchneš a to stačí?
Bardanka dnes som čítal, niekto riešil ovládanie radiátorov cez bluetooth. Takže už je to ozaj pri všetkom tak, že vieš ovládať spotrebiče cez telefón. Takže pri tomto tienení to nie je nič neobvyklé si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 11:58:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Sakxia veru neviem, ze ci niekto povie presnu sumu. Lebo to je rozne vies ako. Zalezi od toho, ze na kolko okien ich chces, ake su rozmery, aky model si vyberies, ci skryte alebo priznane a tak dalej. Toho je viacej, od coho sa cena odvija. Poradil by som ti dat si ked tak vypracovat viacero cenovych ponuk, aby si ste si spravili nejaky lepsi prehlad, kolko vas to cele bude stat. Takto budes mat ponuky priamo na mieru a nemusis to len odhadovat na zaklade toho, kolko niekoho ineho vyslo tienenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 10:12:54 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
losadamos presne ako hovoris, lepsie mat viacero ponuk pred sebou a potom sa rozhodovat. nez sa najskor rozhodnut len tak pre nejaku spolocnost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 7:18:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Cena sa môže odlišovať napríklad aj toho zvoleného ovládania, čo sme tu spomínali s Bardankou. Čiže to je ozaj ťažko sa orientovať podľa niekoho iného. A zase je najmenej osloviť nejakú spoločnosť so záujmom a cenovú kalkuláciu. ono mávajú teraz vo väčšine na stránkach také konfigurátory, že tam si sám zadáš a vyplníš údaje a oni ti potom len na mail pošlú na základe toho ponuku. to len tak na okraj, že netreba ani kvôli tomu niekam chodiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 11:59:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Galadriel to vazne? Tak toto by mi asi same od seba nenapadlo. Ale tak preco nie, vsak aj dvere, alebo teda skor klucky sa robia inteligentne.
No ano, aj ovladanie sa zaratava do cenovej ponuky. Ale to zalezi aj od samotneho tienenia, ze ake su pri nom moznosti na vyber.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt