Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 14:30:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 29. Jún 2022 7:40:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Preprava bola u nás tiež dôležitá podmienka pri tom, keď sme kupovali sedačku. Lebo fakt som nemal ako ju dopraviť domov, takže aj keby musím priplácať (čo som ale nemusel) za dopravu, tak by som si to priplatil.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 7:19:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 44
Bydlisko: Bratislava
Tie sedacky, co sa o nich bavite, tak to sa daju aj normalne vziat z predajne alebo treba cakat na nejake dodanie? Ze ci sa robia na zakazku alebo ich maju skladom? Reku ci viem proste prist, vybrat si a odist rovno domov so sedackou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 13:40:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- co som pozeral a ak som to spravne pochopil, tak niektore su skladom a niektore sa objednavaju. takze asi zalezi aj od toho, ze aku si vyberies. ale tak to dodanie tam zas nie je take hrozne si myslim. ci vam to nejak ponahla? mali by ste ako vobec nalozit tu sedacku? ze ci mate take velke auto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 10:27:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
to mi pripomenulo, ked sme kupovali sedacku domov, akoze co sa tyka dopravy, tak to sme si nechali doviezt, lebo naco si budem s tym robit starosti, ked nemusim, vsakze. len co bol u nas problem, no ani nie problem, ale taky sme boli spociatku neisti, lebo sme si vybrali bielu sedacku. na predajni sa nam najviac pacila, obaja sme nemali ziadne vyhrady, tak sme ju vzali. len potom ked uz bola doma, tak ze cil co, ako to bude s cistenim atd, ze proste biela je asi tak najviac nachylna na nejak zaspinenie. ale co som bol prekvapeny, tak vobec nie su nejake tazkosti s udrziavanim.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 9:47:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
aj niečo špeciálne používate na to čistenie?.. tak myslím, že či aj nejaké prostriedky čistiace alebo len stačí handrou poutierať..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 11:10:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Feb 2019 11:25:42
Príspevky: 20
Myslím, že vyslovene niečo špeciálne nie je potrebné. Však ani látkovú sedačku asi nejak špeciálne nečistíš. Keď treba, tak povysávať a taká bežná údržba, tak to je asi len zotretie od prachu, stačí úplne obyč handra na to. Čo sa týka ale tej kože, akože aby dobre vyzerala a nepoškodila sa časom alebo tak, tak na toto sú prostriedky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 7:24:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Netreba okolo toho robit taku vedu si myslim. Ale co je dolezite podla mna, tak ist si proste tu sedacku aj vyskusat, ked sa kupuje. Nech viete, ci vam bude vyhovovat tvrdost, vyska, sedenie, opieranie, opierky na ruky, ak su nastavitelne, ci to bude vyhovujuca vyska a sklon a podobne. Co som si poskusal sedaciek, ked sme boli vyberat :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 12:08:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
inak toto mas velku pravdu, ze sedacku si treba vyskusat poriadne predtym, nez sa rozhodnes ju kupovat. lebo vsak nebudes sa doma na nu pozerat, ale budes na nej sediet, lezat, oddychovat, ked pride navsteva, tak ju nechces posadit na nejaku rozheganu, hned presedenu. takze isto skusat a tym padom radsej ist do predajne ako objednavat z netu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 10:58:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
domihike :)
ja som strasne tusila po bielej kozenej sedacke, ale to tiez nie je sedacka ako sedacky. vela som ich vtedy pozerala a poskusala, kym som natrafila. potom som kupovala z Eurosofy, tam aj tak koza bola v porovnani s tymi inaksimi predajnami taka lepsia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 7:47:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
patiacha tiez mame kozenu sedacku a nepovedal by som, ze medzi tymi kozami moze byt taky rozdiel. lebo tak obehali sme toho viacej, kym sme vybrali nieco, co sa obom pacilo a aj cena bola prijatelna. ale tak ta lepsia koza, to uz na dotyk citis a napriklad to absolutne nie je tak, ze v lete by sa na to clovek bol lepil alebo potil sa viacej na takejto sedacke.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt