Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:49:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 422 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 9:11:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
Ahojte, dom máme postavený, aj zateplený. Chcem sa opýtať, či niekto to mal takto a rozhodol sa dávať vonkajšie rolety. Sú v tom moc nevýhody, keď sa to spraví až takto dodatočne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 10:48:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
samantha85 :)
to je uplne normalne podla mna, vela ludi si takto dava spravit vonkajsie tienenie az po tom, ako normalne byvaju a maju vyspraveny cely dom. vsak a co ine by si chcela, to nejak narusat tu fasadu, aby sa dalo spravit ako skryte? vsak aj priznane je v pohode, ak ide o toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 11:02:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Akurát je tam potom nejaký iný postup pri tej montáži, ale nie je to nič, čo by sa nedalo spraviť. A to, že by boli kastlíky viditeľné, že by boli priznané, tak osobne v tom problém nevidím. Však to vyzerá dobre aj tak. V niektorých prípadoch by som povedal, že ešte lepšie, ako keď je to schované všetko pod fasádou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 12:43:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
To aj pri vnutornom tieneni potrebujem niekoho, kto mi to pride namontovat? Podla mna to nie je az take narocne, ci sa mylim? Aspon ja mam teda taku predstavu, ze to nejak zbuchame aj sami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 8:27:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
to zalezi od toho, aki ste doma sikovni by som povedala a ci si na to trufate. podla mna to nie je nieco nejak narocne. ale tak zase na druhej strane je pravda, ze som taketo nieco nerobila. ale co som si pozerala navody, ako sa niektore tie tienenia montuju, tak to nevyzeralo byt nic narocne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 9:36:32 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Ktoré ale myslíte? Niektoré je ľahké, že sa len upevnia na rám okna. Takže to je proste behom pár minúť namontované. Ale zase nie pri všetkých je to takto, treba si pozrieť. Isotra má na webe aj návody na montáž. Skús si pozrieť tam, možno to pomôže.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 10:48:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Ktoré sa tak dajú spraviť? Ja to mám proste tak v hlave nejak uložené zapamätané, že sa to musí všetko navŕtavať. Ale toto mi príde ako praktickejší spôsob. Teraz je aj taká doba, že ľudia podchvíľou niečo menia a vynovujú, tak aj v tomto ohľade je to potom fajn, že keď sa to tienenie rozhodneš vymeniť, tak ti žiadne dierky po tom neostanú. Neviem, či by sa to dalo nejak vyspraviť a zakamuflovať.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 9:00:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
tak to mas ulozene trosku zastarane informacie. v tomto sa tiez daju kadejak nanovo porobit veci, napriklad aj tato montaz. ono niektore druhy toho vnutorneho tienenia sa bezne takto davaju, ze sa len v podstate prichytia na to okno, resp sa daju dat aj nad okno, takze to tiez v podstate nikam do okna samotneho nezasahujes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 9:34:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Deden ale neviem, že či by som podľa tohto vyberala tienenie. Akože jasné, že je to výhoda oproti iným druhom, ale tak aj iné veci treba podľa mňa sledovať, keď si niekto vyberá aké si dá domov tienenie. Mne sa proste žiada aj po tej vizuálnej stránke, aby to vyzeralo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 10:28:39 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Tiež by som povedal, že to je asi také najhlavnejšie, čo sa sleduje. Hlavne pri tom interiérovom. Lebo tak pri vonkajšom zase toho toľko nenavyberáš. Tam to vyzerá v podstate rovnako všetko, akurát čo vyberáš je farba. No a ešte tie lamely, či Z, C, S alebo aké, ale tak to zase taký vplyv na ten vzhľad až nemá.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 422 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt