Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:32:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 10:18:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
to jeden je proste risk, u nas by sa hned niekam zalozil a mali by sme smolu. to moja zena je na toto expert, ta minimalne raz za den strati mobil doma. to sa proste ani neda. s ovladacom by to bolo obdobne, akurat, ze ten sa neda ani prezvoniť :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 8:31:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Tak to je podľa mňa jasná vec, že ovládačov by si si viacej dal k tomu. Však to zase nie je ani taká položka, čo sa týka financií. Vzhľadom na to, že je prebieha aj akcia na pergolu, takže v rámci toho, čo ušetríš, už keď prihodíš navyše jeden ovládač, tak to je nič.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 10:38:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
kamosi, co ta bioklimaticka pergola? je to o tolko financne narocnejsie ako nejaka obycajna?
bud uvazujem nad tymto alebo potom len nad nejakou markizou alebo takym niecom.
klasicka pergola mi pripada proste moc obycajna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 11:45:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Treba počítať s tým, že to vyjde drahšie, to akože nebudem ti hovoriť, že nie. Ale tak vyzerá, že poznáš, aké to má výhody. To si už musíš sám zvážiť, koľko si ochotný do toho investovať. Ako nie je zlý nápad ani tá markíza, ale príde mi to dosť rozdielne oproti tej pergole, že to nie je akože ani na podobný štýl.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 9:55:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Stavbar pred rokom nejak som to zacal riesit, v tom zmysle, ze som si zistoval a tak dalej... Na jar sa to potom rozbehlo, prisli cenove ponuky a objednalo sa... Takze zase tak, ze by som ju mal roky, tak to nie... Ale leto s nou bolo lepsie ako bez nej :D
Juaneso ked si zoberies, co navyse dostanes, tak sa to oplati podla mna.... Akoze ja nelutujem, ze sme ju dali, tak ti mozem povedat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 11:46:04 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
k tým cenovým ponukám... ono sa to dá spraviť aj tak, že si to vlastne sám naceníš, že si pozadávaš údaje a rozmery a všetko okolo toho. Isotra má takúto možnosť normálne na webe. neskúšal si to aj cez to, keď hovoríš, že si sa tomu pomerne dlho venoval?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 10:10:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
priznávam, že toto som skúšal, aj keď som nejak nemal v pláne riešiť pergolu. ale už to tu niekto dávnejšie spomenul, tak reku ukáž, čo je to zač. inak ale dobrá vec, isto odporúčam pozrieť a poskúšať. ono aj sa dá vďaka tomu kadečomu priučiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 12:37:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
co mas na mysli? akoze ten konfigurator? az ano, tak ten som tiez vyuzil a oplatilo sa. lebo ked som rovno videl, ze co ma konkretne bude co stat a este sa aj docitas okolo toho kopec zaujimavosti, tak je to fajn si myslim. ako hej, moze to byt aj len take orientacne, lebo predsa je lepsie, ked ti to pride asi od firmy niekto aj priamo zamerat, ze mas taku vacsiu istotu potom, ze to bude vsetko uplne okej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 8:28:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
musim to ist pozriet, co je to zac, ked to tak ospevujete. ma to zacalo zaujimat normalne. akoze firmu poznam z pocutia, nieco som si aj pozeral, ale toto priamo som neskusal este. vsak ono to netreba odoslat alebo co, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 8:01:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
kralovic aj ste tak riadne vyuzivalo to, ze sa daju tie lamely naklapat? ze podla pocasia, podla slnka a tak? aj vam tak fajne prefukovalo? :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt