Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 2:17:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 10:17:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
domihike ked hovoris, ze bezudrzbovy, tak to tipujem, ze ste potom isli napriklad do hliniku? to je take, ze proste ako sa to namontuje, spravi sa plot, tak sa nestaras. nema na to vplyv ani pocasie, nevadi tomu ani dazd ani mraz, nehrdzavie to, takze to je podla mna fajn akoze taketo nieco. lebo ked ides cez nejaku dedinu dajme tomu a vidis tam tie kadejake ploty, tak neviem no, akoze ze su stare je jedna vec, ale aj stare veci mozu vyzerat dobre. takyto hlinikovy bude aj o tych 20 30 rokov vyzerat rovnako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 8:28:46 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Je pri nich aj nejaký fajn výber, čo sa týka farieb? Lebo tak pri dreve si napríklad moc asi nenavyberáš, ak by si chcel nejaké farebnejšie odtiene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 10:26:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
to je asi fakt, pri tom dreve, tak to moc nepusti vymyslat s nejakymi inymi farbami. a keby aj ano, tak si to musis natierat sam a nie raz, ale aj pravidelne. neviem, ci kazdy rok alebo ako casto, ale tak pre mna nie prave prijemna predstava. pri tom hliniku si vyberies farbu z ponuky a ak by ta ziadna nebodaj neoslovila, tak sa da dohodnut na tvojej vysnivanej, ak mas taku ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 8:05:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
to by som kludne oznacil ako dalsiu vyhodu takehoto oplotenia. lebo kazdy z nas ma isto skusenost, ked za mladi a mozno aj teraz behal pol dna okolo plota s kartacom a potom so stetcom. decka to zabavi, ale tak dospely si vie predstavit aj inak vyuzit ten cas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 9:42:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Marekdarek vravím, je to proste rozdiel a treba pozerať aj na to dodanie. Lebo niekde ti nasľubujú, ale nevedia dodržať. A keď mi bolo takto povedané, že proste majú skladom dosť materiálu a môžu začať hneď na tom robiť, tak nie je o čom si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 8:23:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
to je mega dobre v tejto dobe, lebo co som sa bavil s kolegami v robote, tak co sa tyka stavebnych materialov, zase to islo hore, tie dodacie doby. kolega by potreboval ku kotlu novu akumulacku a dodanie pol roka? to je akoze dost krute. cize ked ti vie niekto spravit na komplet novy plot do dvoch mesiacov, tak to je velmi slusne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 10:47:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 32
Bydlisko: Modra
viktor58 :)
vedel by si mi poradit, ci je dobra otvaracia brana? taka ta klasicka, co sa otvaraju kridla na jednu aj na druhu stranu? lebo co pozeram a citam a zistujem, tak skor si ludia zvyknu davat tie posuvne. neviem, ci je to teraz nejaka moda, alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 8:08:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Patiacha to je podla mna vec vkusu a toho, ake mas podmienky. Ak sa ti paci otvaracia, mas na to dostatok priestoru, tak si daj takuto. Ak sa ti paci otvaracia so zalamovacimi kridlami, daj si taku. Neriad sa tym, co maju iny, predsa ty budes s tou branou fungovat, tak aj podla toho vyberaj ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 11:00:34 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Alebo si nechaj poradiť od výrobcu, ono keď prídu však na zameranie, tak ti poradia, čo by bolo lepšie. Aj keby si si nechala naceniť takú, a potom prídu a po nejakej tej debatke by si došla k tomu, že by bola lepšia onaká, tak si myslím, že s tým problém nebude. Lebo však oni aj tak začnú na tom pracovať, na výrobe tej brány až potom ako ti zamerajú a pošlú vynovenú cenovú ponuku, tak až keď ju potvrdíš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 8:38:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
takto to bolo aj u nas, ked sa riesili tieto veci. tiez som mal najskor cenovu ponuku. no na zaciatku ich bolo niekolko, ale tak vybral som si jednu firmu. na zaklade takejto prvej cenovej ponuky, kde sa cena pocitala podla toho, co som si ja povedal, ake rozmery a tak dalej. potom ked nam boli na zamerani z Elmaru, vsak oni tam to cele aj robili potom. tak ked si to sami vsetko premerali a zistili co a ako, tak sa malinko este upravila ta cena. ale to bol akoze rozdiel par eur, ziadne vyrazne zmeny.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt